Хроніка
Вітальня » Спорт

«NightRide» вкотре об’єднав велосипедистів Ужгорода

Тринадцятого жовтня кофти, шапки та шарфи стали теплим дрес-кодом для всіх ужгородців, котрі мають двоколісного друга. Велосипедисти зібралися на прогулянку під назвою «NightRideSweater», яку відвідало чимало студентів УжНУ.

Вибирай, дегустуй: в Ужгороді влаштували ярмарок спорту!

З рапірами біля ОДА
Обласний центр Закарпаття вже давно відзначається масовими ярмарками. Щороку тут улаштовують різні фестивалі вина та меду на кшталт «Медового спасу» чи «Сонячного напою». Та цими вихідними на площі Народній, на менш масштабному заході представляли всі види спорту, що «культивуються» на Закарпатті. Причиною цього стало відзначення Дня фізичної культури та спорту, який щороку святкують у нашій державі.

Університетські журналісти здобули «бронзу» на обласному турнірі з міні-футболу

Медійники доводили, що вміють не лише оперативно висвітлювати життя краю, а й вправно копати м’яча
5 червня, напередодні Міжнародного дня журналіста, на штучному майданчику біля спорткомплексу «Юність» медійники краю розіграли призи ХІІІ турніру з міні-футболу на Кубок журналіста Закарпаття. Цьогоріч вийшли позмагатися колективи ЗОДТРК «Тиса», газет «Срібна земля», «Kárpáti igaz szó», збірна «Новин Закарпаття» і «Спорттайму» та команда відділення журналістики УжНУ «Журфак Юнайтед».
10.06.2014 / Зизич / 288 / 0
Докладніше

Випускники філологічного факультету стали переможцями Кубка декана з міні-футболу

Цьогоріч захід став ювілейним – філфаківці зустрілися в турнірі вже вп’яте
Традиційно філологічний факультет вважається жіночим, адже дівчат тут у рази більше, ніж хлопців. Проте навіть на такому, здавалося б, тендітному факультеті люблять і вміють грати у футбол. Підтверджують свої навички щороку на Кубку декана – цьогоріч захід став ювілейним, адже філфаківці зустрілися в турнірі вже вп’яте.
28.04.2014 / xaos / 326 / 0
Докладніше

Головне не перемога, а шанс потримати м’яч у руках!

Команда філологічного
21-22 жовтня у спорткомплексі УжНУ «Буревісник» пройшли групові матчі за вихід у плей-оф спартакіади УжНУ з баскетболу серед юнаків. У спортзалі панувала справжня змагальна атмосфера: учасники налаштовували себе на бій, а вболівальники намагались усіма силами підтримати свій факультет.

Команда відділення журналістики здобула «Кубок журналіста Закарпаття» з футболу

Мить тріумфу: капітан команди переможців Віталій Завадяк з кубком
З нагоди Дня журналіста 5 червня на стадіоні ужгородської ЗОШ №7 вісім команд зійшлися в боротьбі за перемогу в ХІІ футбольному турнірі за «Кубок журналіста Закарпаття».

Спартакіада адреналінила волейболом, а Федір Ващук пообіцяв ще й турнір імені Володимира Сливки

Команда філфаку
У вівторок, 9 квітня, у спорткомплексі УжНУ «Буревісник» відбувся черговий етап загальноуніверситетської спартакіади. Цього дня викладачі й співробітники географічного, медичного, хімічного, філологічного та фізкультурного факультетів змагалися з волейболу. Турнір розпочали команди філологів, торішніх віце-чемпіонів, і географів. Упевнену і доволі легку перемогу святкували ті, що люблять слово, – 2:0.

«Зайчики» йдуть переможцями!

Переможці Кубка декана-2013 - студенти-журналісти
У четвер, 4 квітня, чотирма командами чинні й колишні студенти філфаку, а також їхні викладачі, вже вчетверте змагалися за Кубок декана з міні-футболу. Цей традиційний весняний захід на факультеті цьогоріч відкрили проректор УжНУ Федір Шандор, заступник декана філологічного факультету Галина Шумицька та голова студентського профкому Андріана Завадяк.
1 2 3 »