Спеціальність «журналістика» відсвяткувала ювілейні 20 років!
Вітальня » 2017 » Жовтень » 18 » Спеціальність «журналістика» відсвяткувала ювілейні 20 років!
Спеціальність «журналістика» відсвяткувала ювілейні 20 років!

17 жовтня у прес-клубі «Медіаперспективи» викладачі, студенти, випускники відділення журналістики, а також школярі ужгородських шкіл зібралися, щоб відсвяткувати 20-річчя спеціальності «журналістика».

Свято модерувала заступник голови прес-клубу «Медіаперспективи» Наталія Толочко. На початку засідання вона розповіла про несподіваний подарунок: кафедру із ювілейною подією привітав один із корифеїв відділення журналістики УжНУ, директор «Центру підтримки журналістів», адміністративний директор «Центру демократіії та верховенства права», доцент кафедри журналістики факультету журналістики Національного університету «Одеська юридична академія» Віталій Жугай. Його вітання зачитала модератор.

Завідувач кафедри журналістики Юрій Бідзіля

Завідувач кафедри журналістики Юрій Бідзіля у своєму виступі подумки повернувся на 20 років назад, а також подякував «…всім тим, хто підклав нам плече, тим хто не вірив у те, що у нас усе вийде, а також тим, хто зараз творить журналістику, викладачам кафедри, Галині Василівні, як декану і як викладачу, усі колегам та студентам які вчилися, студентам, які навчаються». Опісля Юрій Бідзіля передав слово «господині факультету» Галині Шумицькій. Декан з трепетом у голосі привітала присутніх та презентувала торт, який спекли спеціально до дня народження спеціальності «журналістика».

На урочистостях були присутні й колишні випускники, серед яких Заслужений журналіст України Тетяна Літераті, голова прес-служби «Приватбанку» Ольга Капітан, журналістка «Громадського радіо» Ольга Павлова, журналістка журналу «Унікум» Наталія Коваль, дизайнер журналу «Унікум» Яна Лабунець, журналістка газети «РІО», журналу «Унікум» Евеліна Гурницька. Усі вони пам’ятають кафедру зовсім іншою та сьогодні дивуються й радіють її досягненням. Серед гостей були також випускники шкіл, які у майбутньому планують здобувати фах журналіста. Також викладачів та студентів відділення привітав публіцист, історик, один із творців газети «Погляд» Сергій Федака

Четвертокурсники-журналісти також не забарилися із подарунком для улюбленої кафедри. Дівчата підготували презентацію про відділення, його структурні підрозділи, а ще розповіли про те, як відпочивають наші студенти. Третьокурсники спеціалізації «реклама та PR» спільно зі своїм академнаставником Віталієм Завадяком підготували презентаційне відео про улюблену спеціалізацію.

Не обійшлося й без подарунків студентам, які змагалися у конкурсі на кращу творчу роботу із нагоди 72-ої річниці УжНУ, організовану студентською газетою «Погляд». Учасників нагородили грамотами за участь, а переможців - грошовими винагородами. Таким подарункам посприяло студентське самоврядування університету, зокрема, нагороди вручали заступник голови студентського профбюро Олександр Варшава, головний редактор «Погляду» Володимир Тарасюк та кореспондент газети Мирослава Гараздій.

Наприкінці засідання усі присутні переглядали фільм, приурочений 20-річчю кафедри журналістики – «Вікно у медіасвіт». Це творча дипломна робота, виконана у минулому навчальному році студентками Олесею Матій та Вікторією Копчею під керівництвом Василя Путрашика та Віталія Завадяка.

Завершилося святкування 20-річчя спеціальності журналістика смачними частуваннями у прес-клубі молодого журналіста.

P.S. Ми також приєднуємося до привітань та бажаємо рідній кафедрі, спеціальності процвітання та відсвяткувати ще не один ювілей у колі вірних друзів!

Кароліна Бучковська та Ольга Богославська, студентки відділення журналістики УжНУ. Фото Роберта Паппа

Переглядів: 102 | Додав: Каралкіна | Рейтинг: 0.0/0