Словесність святкувала в Падіюні
Вітальня » 2011 » Травень » 26 » Словесність святкувала в Падіюні
Словесність святкувала в Падіюні
Потужна "словесність" Ужгородського національного університету зібралася 18 травня під одним дахом концертної зали Ужгородського палацу дітей та юнацтва. Відбулися щорічні урочистості з нагоди Дня філолога. Цього разу під позитивним гаслом «Мрії здійснюються!».

Декан факультету Юрій Михайлович Бідзіля коротенькою промовою розпочав святковий вечір. На сцену вийшли філологи-футболісти по «Кубок декана» й нещодавно згадані есеїсти по свої нагороди і грамоти. Таким чином, тон одразу було задано урочистий. Далі глядачів стандартно розважали далеко не стандарті виступи студентів усіх відділень факультету. Жартували переважно про викладачів і здійснювали (хоч і умовно) їхні найзаповітніші мрії. Окрім філологічного складу, на свято було запрошено ужгородських естрадних виконавців, студію сучасного танцю «Бліц, енергійних хлопців-акробатів (останнє дуже потішило дівчат, з огляду на те, що їх кількість у залі значно переважала). Родзинкою ж вечора став виступ чотирьох викладачів філологічного фaкультету із запальною піснею.

Пропонуємо вашій увазі коментарі кількох глядачів та учасників свята:

Микола (студент відділення журналістики)
– Букетом емоцій можна назвати цьогорічний День філолога. Насправді – різнобарвність відчуттів зробила його особливим. Можливо, не найприємнішим дійством, однак, певен, це свято запам’ятається на все життя. Принаймні зараз таке відчуття охоплює.

Федір (випускник російського відділення)
– Що ж, можна відзначити, що, як і завжди, на днях філолога панує дуже родинна атмосфера, єдність, відчувається, що це справді факультетське свято, на яке чекають як студенти, так і викладачі, зал жваво реагує на гумор, підтримує виконавців пісень і танцюристів, тому й виступати на такому вечорі – саме задоволення! Звичайно, важко підняти планку виступів на високий рівень і тримати її постійно в такому режимі: змінюються студенти плюс на це впливає і рівень зайнятості студентів, тобто мається на увазі, що на носі в мучеників науки модульний контроль, а згодом і літня сесія, тому зосередитись тільки на підготовці до дня факультету дуже важко! Тим не менше, я вважаю, що свято вдалося, студенти та викладачі дістали задоволення від побаченого та почутого, а випускники мали змогу офіційно попрощатися з рідним факультетом, до речі, це дуже гарна традиція. Думаю, що у глибині душі кожен із випускників мріє так само опинитись на сцені, почути на свою адресу теплі слова і зрозуміти, що не дарма провів 5 років у стінах рідного вишу!!!

Катя (студентка відділення журналістики)
– Вечір був навіть не знаю яким, головне, що він був. Порадувало різноманіття номерів, виступи колег-студентів, "Віа Гра" у складі викладачів, напівголі хлопці! Напевно, цьогорічний День філолога буде в пам’яті досить-таки довго, принаймні в мене. Бо закінчився він не транспортуванням додому на таксі, а прогулянкою містом перед сходом сонця.

Завершилося святкування досить рано, точніше зранку, позаяк студенти всю ніч провели у запальних танцях місцевого клубу Бі-Флай. На згадку залишилися приємні спогади, кумедні світлини і просто позитивний настрій. Мрії все ж таки здійснюються!

Катерина ГАЛАС,
 студентка ІІ курсу відділення журналістики

Категорія: Дозвілля | Переглядів: 595 | Додав: Путрашик | Теги: есеїсти, Бліц, Кубок Декана, акробати, День філолога ’2011 | Рейтинг: 4.0/2

Спасибі. Справді варто було написати.. Маю ідею створити взагалі окрему статтю про всіх випускників, їхні враження\думки\бажання\побажання.

Катько, гарно. Але вважаю, що доречно було згадати про 5 курс і взяти від них коментар (наприклад, запитати про їхню мрію!!!Чи здійснилась вона!!! ). Адже лише на філологічному випускників проводжають з такою гордістю. От Федя згадав про них: "а випускники мали змогу офіційно попрощатися з рідним факультетом, до речі, це дуже гарна традиція".
Дасть Бог, зрозумієте, коли востаннє вийдете на сцену у якості студентки. Успіхів!