На філологічному робили серіал «Друзі»
Вітальня » 2016 » Вересень » 21 » На філологічному робили серіал «Друзі»
На філологічному робили серіал «Друзі»

Саме так здалося, коли побачили афішу до вечора знайомства першокурсників. Таку стилізовану вечірку нещодавно зробили на філологічному факультеті активісти для студентів-першачків.

Одного підвечір'я всі охочі пізнати факультет і знайти друзів зібралися в студентській аудиторії не для лекцій чи практичних, а щоб поговорити, перезнайомитися. Активісти Корнелія Остапів, Марічка Якубишин та їх помічники показали й розказали про всі свята , які відзначають на факультеті, про різні ініціативи, які спрацювали (зокрема про літературний клуб «Читаємо разом», який вже два роки успішно діє, а також про акцію «Гарячі серця» й футболки як її результат), про практики й традиції.

Щоб ефективніше втілити головний задум – знайти друзів і перезнайомитися – обрали інтерактивні способи. Грали в різноманітні ігри, вгадували імена, а в результаті розіграли кілька квитків на вечірки та концерти, які невдовзі відбудуться в Ужгороді.

Першокурсниця Кароліна Бучковська поділилася враженнями: «Все просто чудово. Старшокурсники дуже привітно нас приймають, особисто мені дуже сподобалося. Всі такі привітні, цікаво про все розповідали. Я навіть не думала, що буде так круто. Дуже приємна і дружна атмосфера. Мені подобається, що старшокурсники дуже стараються подружитися з першим курсом. Це дуже класно», – каже дівчина.

Завершилося понад тригодинне дійство міні-дискотекою. Про літри випитого чаю, з’їденого печива та обмінів контактами можна тільки здогадуватися… Щоправда, студентам було замало часу для танців. Але це можна буде виправити на традиційному вечорі першокурсника.

Іванка Когутич,

відео Роберта Паппа