Хроніка
Вітальня » Річниці

«Тиждень політолога» в УжНУ розпочався з наукової конференції

У рамках заходів, які об’єднуються назвою «Тиждень політолога», присвяченого 25-річчю кафедри політології і державного управління, сьогодні, 26 листопада, було проведено Студентську наукову конференцію «Геноциди ХХ ст.: коммеморативна практика та політика визнання».
08.12.2015 / xaos / 173 / 0

До 70-річчя УжНУ – 70 сакур!

24 жовтня завершилося святкування 70-річчя альма-матер. Не словом, а ділом довели свою любов до рідного вишу студенти та викладачі: саджали, готували та співали.

УжНУ – урок життя впродовж 70 років

Нещодавно Ужгородський національний університет відсвяткував 70-ліття. Виш є гордістю Ужгорода, всіх, хто працює чи навчається в цьому закладі, підніс його славу, збагатив традиції та заклав фундамент на майбутнє. За час існування УжНУ достойну освіту в його стінах здобули тисячі спеціалістів. Як усе починалося…

Сага про університет

І буде що тепер не знаю, Як стану жити на землі, Куди подіну думок зграю, Всі ті знання, що в голові? (Генріх Акулов)

Нам – 70! І зараз ми це покажемо!

7 жовтня, напередодні відзначення 70-літнього ювілею Ужгородського національного університету, студентський актив влаштував оригінальний флешмоб.

«Погляду» – 15! Що бажали студентській газеті в її день народження

До ювілею за сприяння студради УжНУ видали книжку про університетський часопис «Три покоління студентів – одна газета»
Єдиній на Закарпатті студентській газеті «Погляд» виповнилося 15 років. У часописі знаходять відбиття події з життя всього УжНУ. До того ж газета є справжньою школою майбутніх журналістів Закарпаття. Чимало масмедійників, які сьогодні працюють у крайових і столичних ЗМІ, розпочинали діяльність із дописів до цієї газети. Про те, чим жив «Погляд» 15 років, можна прочитати у книжці, яку видали з нагоди ювілею і презентували 12 листопада у прес-клубі «Медіаперспективи».
16.11.2014 / Зизич / 345 / 0

Світло й тіні Коцюбинського у прес-клубі молодого журналіста

Літчитання у прес-клубі, присвячені Коцюбинському
1 жовтня студенти-другокурсники відділення журналістики провели чергове засідання Прес-клубу молодого журналіста у вигляді літературного читання творів Коцюбинського.