Психологічний тренінг для студентів-журналістів
Вітальня » 2012 » Квітень » 4 » Психологічний тренінг для студентів-журналістів
Психологічний тренінг для студентів-журналістів
  У програмі курсу "Масова комунікація" студенти-другокурсники відділення журналістики вивчали тему "Маніпулювання".

Тема настільки зацікавила майбутніх журналістів, що вони звернулись до викладача Яни Зизич із проханням провести практичне заняття із психологом.

Цієї середи таке заняття відбулося, і провела його
психолог-практик   із медичного центру "Асклепій" Наталія Братасюк, яка, до речі, є випускницею філологічного факультету УжНУ.

Студенти жваво спілкувалися з лікарем-психологом, висловлювали своє бачення поняття "маніпуляція". Цей практикум став для них несподіваною нагодою краще взнати одне одного, висловити своє світосприйняття.

Сподіваємось, що такі практичні заняття проводитимуться і надалі, адже вони дозволяють розвивати мислення та світобачення молодої людини. Що собливо важливо для творчих людей, якими є журналісти.

Христина МИГАЛИНА, студентка відділення журналістики

Категорія: Зустрічі | Переглядів: 809 | Додав: Шумицька | Рейтинг: 0.0/0