Хроніка
Вітальня » Проекти

Про інформаційні потреби нацменшин, журналістські стандарти та виклики для медіа розповідали студентам тренери з Ужгорода і Німеччини

На відділенні журналістики стартував проект «Сприяння етнічній толерантності в Закарпатті шляхом запуску мультимедійної платформи» за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. 13 вересня відбулися перший тренінг і майстер-класи, передбачені проектом. Тренерами стали заслужена журналістка України Тетяна Вашаргелі, член Німецької асоціації журналістів Клеменс Шолль, журналіст-фрілансер, політичний аналітик і коментатор, автор кількох книжок Інго Петц. Перші заходи у рамках проекту відкривала доцент кафедри журналістики Галина Шаповалова, а підсумовував їх – завідувач кафедри, доктор наук із соціальних комунікацій Юрій Бідзіля. Учасниками тренінгу і майстер-класів були студенти відділення журналістики, викладачі кафедри, представники регіональних медіа.

На відділенні журналістики розпочинається серія заходів для посилення міжетнічної толерантності в Закарпатті

Громадська організація «Медіа перспективи», членами якої є викладачі та студенти відділення журналістики УжНУ, уже не вперше стала переможцем конкурсу Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні і розпочинає реалізацію проекту «Сприяння етнічній толерантності в Закарпатті шляхом запуску мультимедійної платформи».

Засновник першого на Закарпатті інтернет-радіо «Єден» розповів студентам про свій проект і запросив їх до співпраці

Відомий радіожурналіст, випускник відділення журналістики Олексій Уманський 15 листопада завітав до прес-клубу молодого журналіста «Медіаперспективи», аби розповісти про свій новий проект – перше закарпатське інтернет-радіо «Єден».

Університетське радіо: бути чи не бути?

Перспективні «Медіаперспективи»
У 9-му номері видання «Журналіст Закарпаття» Богдан Барбіл, спеціальний кореспондент парламентського телеканалу «Рада», опублікував статтю під назвою «Де ви, «Галі» Закарпаття? Або Чому на Закарпатті немає жодної пристойної класичної радіостанції» У матеріалі йдеться про відсутність у нашому регіоні потужної радіостанції: «Де заглиблення у проблеми області, міст, сіл, діяльність влад, управлінь, відомств, де дискусії між представниками різних партій, де думки простих людей?»

Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz