+380 (312) 64-32-46 kaf-journal@uzhnu.edu.ua
Продовження «Книга-фесту-2013»
Вітальня » 2013 » Травень » 23 » Продовження «Книга-фесту-2013»
22:30
Продовження «Книга-фесту-2013»
Книга-фест-2013
Виставка-ярмарок «Книга-фест-2013» розпочалася 22 травня відкриттям меморіальних дощок Федору Потушняку та Петру Скунцю. А продовжилась наступного дня книготоргівлею в галереї «Ужгород». На стендах та столах можна знайти різноманітну літературу. Книги продають, а самі автори книг роздають автографи та спілкуються з читачами.

Свої видання на ярмарку представляли: «Видавництво Олександри Гаркуші», МПП «Ѓражда», ПРАТ «Видавництво Закарпаття», Видавництво «Знання» (закарпатська філія), ТОВ Інформаційно-видавниче агентство «ІВА», Всеукраїнське державне ордена Дружби народів видавництво «Карпати», видавництво «Карпатська вежа» (м.Мукачево), видавництво «Краєвиди Карпат», ТОВ «Поліграфцентр Ліра», друкарня та видавництво «Мистецька лінія», ПП «Видавництво Валерія Падяка», ТДВ «Петент», видавництво «TIMPANI», Видавництво «КП Ужгородська міська друкарня».

Гості виставки-ярмарку: видавництво «Астролябія» (м. Львів), видавництво «Навчальна книга «Богдан» (м. Тернопіль), приватне підприємство «Волинські обереги» (м. Рівне).

Усього в конкурсі є дванадцять номінацій. Цього року з’явилася нова – «Книга читацьких симпатій». Відвідувач, який приходив на виставку, обирав книгу, яка йому до душі, і голосував за неї, записуючи назву та видавництво. Книги оцінюються за змістом, ілюстрацією, формою, поліграфією.

Перемогу отримало видавництво «TIMPANI» за книгу П.Часто «Вільне слово американської України». Всі учасники були нагородженні подяками.

Яна Продан, студентка відділення журналістики

Категорія: Книжкова полиця | Переглядів: 357 | Додав: Шумицька | Рейтинг: 0.0/0


Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz
Закрити вікно пошуку