Вітальня » 2013 » Квітень » 4 » Про наслідки болісного кохання: у кого - першого, у кого - другого, а кому і втретє було боляче
Галина Валентинівна Шаповалова та Ярослава Михайлівна Шебештян - керівники секції
Володимир Юрійович Тарасюк, Василь Васильович Шаркань, Віталій Іванович Завадяк: читання курсових - не найсумніше заняття :)
У четвер, 4 квітня, студенти І-ІІІ курсів відділення журналістики захищали свої курсові проекти, над якими мали працювати з вересня цього навчального року, а працювали - кому як удалося. Загалом упоралися добре.

Дивуєтеся із заголовка? Не варто! Прочитайте блоговий матеріал Єлізавети Зеленюк - і все стане зрозуміло.

Вальс Мендельсона, люб’язно подарований Першокурснику Василем Івановичем, прозвучав урочисто не для всіх.

Маємо вже деякі відгуки студентів про нинішнє науково-творче дійство:

Крістіна Гудак, другокурсниця: «Важкувато було... Робота над курсовою роботою забрала в мене трішки більше часу, ніж я думала. Бо я спочатку перечитувала всі журнали, а вже потім приступила до аналізу і написання роботи. Загалом було цікаво».

Юлія Горбач
Вікторія Кузьма, другокурсниця: «Курсові роботи, як на мене, були цікавими. особливо третьокурсниць Христини Мигалини, Марії Чаварги та Оксани Ажнюк, котра досліджувала блогову журналістику».

Юлія Горбач, другокурсниця: «Вважаю, що максимально висвітлила свою тему. Часу, правда, забракло. Хотілося розповісти більше. Захистила на 5-ку. А курсову зробила швидко. Не спала – ось і вийшло».
Крістіна Гудак
Під час захисту було багато різних емоцій: сміх, сльози, вітання, переживання, обурення і навіть злість. Сподіваємось, що студенти дослухалися до коментарів, порад, врахують зауваження, попрацюють над помилками, нормально сприймуть критику і наступного навчального року просто вразять нас своїми роботами.

Пропонуємо поділитися власними враженнями, міркуваннями у коментарях до матеріалу.

Категорія: Наука і освіта | Переглядів: 502 | Додав: Шумицька | Рейтинг: 5.0/1

Мої любі, вітаю вас із завершенням цього напруженого і цікавого  періоду життя. Нарешті курсові не тільки написані, але й захищені. Першокурсники, рада, що ви так успішно пройшли цей етап студентського навчання. Якщо комусь не вдалось зробити все так, як цього хотілось -  не засмучуйтесь у вас попереду ще 2 курсові роботи. yes3

Третьокурснички мої, а ми з курсовими вже "зав`язали". Тепер нас чекає щось набагато серйозніше, але про це вже будемо думати пізніше.
Галино Василівно, дякую за гарні слова.
А ще величезне спасибі моєму науковому керівнику Василю Васильовичу Шарканю( в народі відомому як академдідо).

Висловлюю колегіальну думку викладачів.

Ефективність студентських досліджень прямо пропорційна докладеним зусиллям. До своєї роботи треба ставитися з інтересом і по-творчому: якщо робота не цікавить автора - вона не цікавитиме й інших. Наука - це не мертва сфера житття суспільства: тільки завдяки їй людство склалося й може прогресувати. Ми всі залюбки користуємося здобутками науки, тому маємо долучатися до її розвитку. Як наслідок - триватиме і наш прогрес.

Студенти відділення журналістики продемонстрували загалом добрий рівень виконання підсумкових курсових досліджень, при цьому лише окремим удалося по-справжньому виявити свій потенціал. Серед тих, хто продемонстрував якості науковця - сумлінність, правдивість, об’єктивність у вивченні різноманітних явищ, уміння їх осмислювавти та узагальнювати у текстовій формі, - можна назвати першокурсників Мирославу Гараздій, Єлізавету Зеленюк, Олександра Курту та Вікторію Вольф, третьокурсників Оксану Ажнюк та Марію Пилип.