Хроніка
Вітальня » Презентації

До 20-річчя України - нове видання Сергія Федаки

У четвер, 18 серпня, в прес-центрі «Закарпаття» відбулася презентація нової книги історика, політолога, журналіста Сергія Федаки. Видання під назвою «Сучасна Україна: портрет з натури» після довгих років праці побачило світ у видавництві «Поліграфцентр «Ліра» накладом 300 примірників. Для оформлення обкладинки автор використав картину Ф.Маковського «Дилетант», котра зберігається у Закарпатському музеї.

В УжНУ представили видання про поета Карпатської України

Дні Карпатської України, котрі щорічно святкують на Закарпатті, нині зібрали патріотів не тільки на Красному полі, що поблизу Хуста, а й у приміщенні найбільшого вишу нашого краю. До студентів УжНУ з презентацією нової книги приїхав Василь Ґабор – письменник, літературознавець, завідувач відділу наукових досліджень іншомовної періодики Науково-дослідного інституту пресознавства Львівської національної наукової бібліотеки України ім. В. Стефаника.

В обласній бібліотеці презентували книгу про життя і діяльність Петра Лінтура

Фольклорні традиції на Закарпатті та впровадження їх у царину академічної освіти стали об’єктом уваги на літературному вечорі, присвяченому постаті Петра Лінтура – одного з найвідоміших фольклористів Закарпаття, видатного громадсько-культурного діяча, педагога, літературознавця.

Відділення журналістики УжНУ презентувало свій сайт

18 листопада на відділенні журналістики панувало справжнє свято! Найпершою причиною для цього стала презентація щойно створеного силами кафедри сайту цього підрозділу філологічного факультету. Представив його гостям викладач кафедри Василь Путрашик – один із авторів ресурсу.
24.11.2010 / Шумицька / 1652 / 0

Про журналістику – українською мовою

Єдине україномовне видавництво «ПАІС» з тих, що спеціалізуються на науковій та навчальній літературі  у сфері журналістики, презентувало свою продукцію на засіданні прес-клубу молодого журналіста «Медіаперспективи» 13 квітня.
« 1 2 3 4 5