Хроніка
Вітальня » Презентації

«За освітою — по світу! »

Ірина Дзюбук – про можливість навчання за кордоном
24 квітня студенти-журналісти довідалися про партнерську програму «За освітою — по світу». Її офіційний представник Ірина Дзюбук розповіла про проект та відповіла на всі запитання, що цікавили аудиторію.
24.04.2012 / Шумицька / 1054 / 0

«Ця газета – жива...»

Під час презентації газети
10 квітня в Ужгородському прес-клубі презентували газету «Slovenské Slovo» – перше періодичне видання для словацькомовних закарпатців. Із журналістами зустрілися завідувач кафедри словацької філології УжНУ, професор Світлана Пахомова, голова Товариства словацької інтелігенції Ерік Горват та студентки-словакістки четвертого курсу Олена Меденцій та Анна Макауз.

Я називаю її Срібна Земля…

14 березня о 15:00 у Закарпатському обласному театрі ляльок «Бавка» відбувся прем’єрний показ документального фільму «Срібна Земля. Хроніка Карпатської України 1919-1939». Прем`єра фільму відбулася в рамках відзначення 73-ої річниці подій Карпатської України, а також святкування 100-ліття національної організації «Пласт».

В прес-клубі молодого журналіста представили книгу «Земне тяжіння»

У середу, 29 лютого, у прес-клубі молодого журналіста «Медіаперспективи» відбулася презентація книги нарисів про аграріїв Закарпаття «Земне тяжіння». Упорядники П. А. Федикович та М. П. Попович розповіли студентам про роботу над створенням книги, яка містить 59 нарисів. Написані вони 16 авторами, серед яких і Володимир Тарасюк, доцент кафедри журналістики УжНУ.

Студенти філфаку мають свій куток відпочинку

17 листопада в День студента на філфаку представляли факультетську обновку - студентський куточок відпочинку. Було все – як годиться: червона стрічка, привітання від декана, викладачів, конкурсна програма для студентів, торти й цукерки, подарунки, спалахи фотокамер – словом, свято було!

Ірися Ликович розповідала студентам-журналістам свою «Тірольську історію»

20 вересня у прес-клубі молодого журналіста «Медіаперспективи» відбулася презентація книжки Ірисі Ликович «Татцельвурм. Тірольська історія».

На відділенні – невідомі люди!

Першого вересня цього року у стінах відділення журналістики УжНУ з'явилися нові, зовсім не відомі нам люди – першокурсники. Разом їх 28. Хто вони такі? Чим живуть? Звідки прийшли на наше відділення? Про це студенти  охоче повідали самі.

До 20-річчя України - нове видання Сергія Федаки

У четвер, 18 серпня, в прес-центрі «Закарпаття» відбулася презентація нової книги історика, політолога, журналіста Сергія Федаки. Видання під назвою «Сучасна Україна: портрет з натури» після довгих років праці побачило світ у видавництві «Поліграфцентр «Ліра» накладом 300 примірників. Для оформлення обкладинки автор використав картину Ф.Маковського «Дилетант», котра зберігається у Закарпатському музеї.
« 1 2 3 4 5 »