+380 (312) 64-32-46 kaf-journal@uzhnu.edu.ua
Хроніка
Вітальня » Презентації

Плідний початок «Книга-фесту»

Меморіальна дошка Петрові Скунцю
В Ужгороді стартував фестиваль «Книга-фест-2013». Одним із заходів, які відкривали його, стала важлива для краю подія: відтепер Закарпатська обласна наукова бібліотека ім. Федора Потушняка красуватиметься меморіальними дошками лауреату Шевченківської премії, геніальному поету Петру Скунцю та письменнику, фольклористу, філософу Федору Потушняку, на честь якого і названа книгозбірня.

«ІДЕЇ» «ІНТЕЛЕКТУАЛІВ» від третього журналістського

Науково-популярний журнал "Ідеї". Головний редактор - Оксана Ажнюк
Третьокурсники презентували науково-популярні журнали — результат їхньої праці впродовж семестру. Оскільки журналісти творили не окремо, а в колективах, то головні редактори (Оксана Ажнюк та Наталя Ігнаці) розповідали про редакційні здобутки, труднощі, які виникали під час роботи, аналізували помилки.

«І все, що є, – лише бажання твоє занурюватись у воду, що дихати не дає»

Сергій Жадан в Ужгороді
Середа, 10 квітня. 19. 00. На вулиці, біля входу у «Фантом», зібралася купа народу. Всі чекають на прихід Сергія Жадана. До Ужгорода автор завітав у рамках свого всеукраїнського туру разом з гуртом «Ojra» та Андрієм Кириченком. Гості презентували ужгородцям свій дебют —«Форелі». Музично-літературний проект, основою якого, звичайно, є вірші та фолк-музика.

"Online-покоління" йде в люди

Збірка творчості молодих авторів Закарпаття
Добрі традиції продовжують підкріплюватися конкретними добрими справами: 9 квітня у прес-центрі «Закарпаття» презентували четверту книгу із серії «Бібліотечка газети «Старий Замок «Паланок» - "Online-покоління. Збірка творчості молодих авторів Закарпаття". Ініціював підтримку творчої молоді відомий у краї політик Віктор Балога. Така ідея є свого роду відповіддю на скандальну подію 2012-го – ухвалення неоднозначного закону про мови в Україні, що може суттєво здорожити українську книжку.

«Полин гіркий, полин солодкий»

Василь Густі
Саме під такою назвою вийшла 22-а книга поета, прозаїка, перекладача Василя Густі. Презентація відбулася 21 березня – у Всесвітній день поезії, який є і днем народження автора, в Закарпатській обласній бібліотеці.

Украли велосипед? Сам собі винен – не спокушай людей…

Александер Стемп презентує свій путівник
28 лютого в прес-клубі молодого журналіста «Медіаперспективи» англієць Александер Стемп презентував книгу «Українські Карпати: остання крупна дика місцевість Європи» («The Ukraine Carpathians Europe’s last great wilderness). В основному це фотографії тих місцин, що вразили мандрівника. Відразу пояснює: «дика» вживає у розумінні «незвідана», не є професійним письменником, а книжка не про історію і не про політику. Це ніби погляд на Україну збоку.

Про відділення скоро буде фільм...

Катерина Галас під час зйомок
18 грудня 2012 року у великій залі Інституту економіки та міжнародних відносин УжНУ відбудеться презентація фільму «15 років за 15 хвилин» у рамках Дня відкритих дверей на відділенні журналістики. Стрічка присвячена життю медійного підрозділу університету, якому виповнюється 15 років.

ЦІЛКОМ ТАЄМНО про викладачів

Під час презентації студентських радіонарисів
Цього року відділення журналістики святкує 15 років із дня заснування. Одним із подарунків до цього свята стали студентські радіонариси про викладачів. Останнього дня осені 2012 року відбулася презентація цих робіт у тісному колі нашої великої журналістської родини. Завдяки ініціативі Віталія Івановича Завадяка студенти другого та четвертого курсів зробили свою «таємну справу». Збирати інформацію було справді непросто, монтаж записів зайняв не одну годину, отримати фотографії наших наставників взагалі здавалось неможливим. Проте результат вразив всіх.

« 1 2 3 4 5 »
Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz
Закрити вікно пошуку