Хроніка
Вітальня » Презентації

Письменник Макс Кідрук презентував свої книги філологам і журналістам УжНУ

4 грудня на філологічному факультеті УжНУ гостював відомий український письменник Макс Кідрук. До Ужгорода він привіз новий роман «Не озирайся і мовчи», який презентував ввечері в обласній бібліотеці, а для студентів зранку підготував своєрідний «виступ-солянку»: розповів про три свої романи й численні подорожі, які й спонукають його до написання творів.

Відомий тележурналіст Остап Дроздов представив в Ужгороді роман «№2»

Остап Дроздов
Презентація нового роману медійника – «№2» відбулася 9 жовтня у читальній залі Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Ф. Потушняка. На початку заходу Остап Дроздов зізнався: на певному етапі свого життя усвідомив, що його все частіше сприймають як медіапостать, а не як особистість. Тому літературою вирішив повернути себе собі, у чому й допомогли його твори.
10.10.2017 / UzhMedia / 143 / 0

На словацькому відділенні філфаку урочисто відкрили оновлену аудиторію

В оновленій аудиторії
26 вересня на філологічному факультеті Ужгородського університету відбулася довгоочікувана подія для студентів та викладачів кафедри словацької філології – урочисте відкриття оновленої 427-ї аудиторії.

Мандрівка в потойбіччя

Четвертого листопада в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф.Потушняка письменник Сергій Бут презентував дебютну книжку «Листи з того світу», яка в 2011 р. перемогла на конкурсі «Коронація слова».

В УжНУ відкрили українсько-румунський кабінет дружби

П’ятнадцятого жовтня на факультеті міжнародних відносин презентували міні-бібліотеку українсько-румунської історії. Урочисте відкриття почалося перерізанням стрічки. Цю почесну місію взяли на себе декан ФМВ Микола Михайлович Палінчак та ректор УжНУ Володимир Іванович Смоланка.

У ректораті УжНУ «вимірювали істину»

16 жовтня у великій залі ректорату УжНУ в рамках заходів святкування 70-річчя вишу презентували науково-популярний фільм «Вимір справжности», присвячений Василеві Васильовичу Німчуку. Альма-матер, а зокрема один із перших факультетів – філологічний може пишатися своїм випускником. Він – професор, доктор філологічних наук, автор понад 500 наукових праць із діалектологї, історії української мови та мовознавства, правопису тощо.

Вимір справжності Василя Німчука

У рамках 70-річчя нашої альма-матер 16 жовтня відбулася презентація науково-популярного фільму «Вимір справжности», який присвячений випускнику Ужгородського університету Василеві Васильовичу Німчуку. Це видатний український мовознавець, завідувач відділу історії та граматики Інституту української мови Національної академії наук України, член-кореспондент НАН України. Захід провели у великій залі ректорату УжНУ. Чимало гостей зібралося на перегляд фільму, серед них були випускники філфаку, викладачі вишу й студенти різних спеціальностей.

У День журналіста урочисто відкрили горельєф Михайлові Бабидоричу

Ініціативу студентів відділення журналістики і Медіацентру УжНУ зреалізовано
Медіацентр УжНУ повідомляв про ініціативу встановлення меморіальної дошки визначному закарпатському публіцистові Михайлу Бабидоричу. Символічно, що на професійне свято журналістів ідею було втілено у життя – на будинку, у якому мешкав Михайло Іванович, було встановлено горельєф.
10.06.2014 / Зизич / 357 / 0

1 2 3 4 5 »
Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz