Хроніка
Вітальня » Презентації

На словацькому відділенні філфаку урочисто відкрили оновлену аудиторію

В оновленій аудиторії
26 вересня на філологічному факультеті Ужгородського університету відбулася довгоочікувана подія для студентів та викладачів кафедри словацької філології – урочисте відкриття оновленої 427-ї аудиторії.

Мандрівка в потойбіччя

Четвертого листопада в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф.Потушняка письменник Сергій Бут презентував дебютну книжку «Листи з того світу», яка в 2011 р. перемогла на конкурсі «Коронація слова».

В УжНУ відкрили українсько-румунський кабінет дружби

П’ятнадцятого жовтня на факультеті міжнародних відносин презентували міні-бібліотеку українсько-румунської історії. Урочисте відкриття почалося перерізанням стрічки. Цю почесну місію взяли на себе декан ФМВ Микола Михайлович Палінчак та ректор УжНУ Володимир Іванович Смоланка.

У ректораті УжНУ «вимірювали істину»

16 жовтня у великій залі ректорату УжНУ в рамках заходів святкування 70-річчя вишу презентували науково-популярний фільм «Вимір справжности», присвячений Василеві Васильовичу Німчуку. Альма-матер, а зокрема один із перших факультетів – філологічний може пишатися своїм випускником. Він – професор, доктор філологічних наук, автор понад 500 наукових праць із діалектологї, історії української мови та мовознавства, правопису тощо.

Вимір справжності Василя Німчука

У рамках 70-річчя нашої альма-матер 16 жовтня відбулася презентація науково-популярного фільму «Вимір справжности», який присвячений випускнику Ужгородського університету Василеві Васильовичу Німчуку. Це видатний український мовознавець, завідувач відділу історії та граматики Інституту української мови Національної академії наук України, член-кореспондент НАН України. Захід провели у великій залі ректорату УжНУ. Чимало гостей зібралося на перегляд фільму, серед них були випускники філфаку, викладачі вишу й студенти різних спеціальностей.

У День журналіста урочисто відкрили горельєф Михайлові Бабидоричу

Ініціативу студентів відділення журналістики і Медіацентру УжНУ зреалізовано
Медіацентр УжНУ повідомляв про ініціативу встановлення меморіальної дошки визначному закарпатському публіцистові Михайлу Бабидоричу. Символічно, що на професійне свято журналістів ідею було втілено у життя – на будинку, у якому мешкав Михайло Іванович, було встановлено горельєф.
10.06.2014 / Зизич / 301 / 0
Докладніше

Викладачі відділення журналістики презентували навчально-методичний посібник для вступників до магістратури

Під час презентації
15 травня у прес-клубі молодого журналіста «Медіаперспективи» відбулася презентація навчально-методичного посібника для підготовки до вступних випробувань «Магістратура з журналістики». Його уклали викладачі кафедри журналістики, а саме: Василь Путрашик, Галина Шаповалова, Василь Шаркань, Ярослава Шебештян та Галина Шумицька. Дизайн книги розробила Леся Поліха, науковим редактором посібника є Юрій Бідзіля, а технічним – Віталій Завадяк.
17.05.2014 / Зизич / 407 / 0

Потрійний творчий дебют філфаківок

В обласній бібліотеці представили свою поезію Мар’яна Черкес, Христина Пида та Марічка Черничко
Днями в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Федора Потушняка відбувся творчий дебют двох студенток і торішньої випускниці філологічного факультету – Мар’яни Черкес, Христини Пиди та Марічки Черничко. Дівчата презентували свою літературну творчість в рамках проекту книгозбірні «Нові імена в закарпатській літературі».
23.04.2014 / Зизич / 381 / 0
1 2 3 4 5 »