Хроніка
Вітальня » Практика

Секретами SMM-просування ділилися на відділенні журналістики

Евеліна Гурницька
У прес-клуб молодого журналіста «Медіаперспективи» завітала магістр журналістики УжНУ, кореспондент обласного видання «РІО», автор іміджевих статей у журналі «Унікум», SMM-менеджером різних брендів Евеліна Гурницька з тренінгом на тему «Practise is everything! Журналістика, PR и реклама у соцмережах».
22.11.2016 / xaos / 247 / 0

До Закарпаття на практику приїхали запорізькі студенти-філологи

Днями студенти-україністи Запорізького національного університету разом зі своїми викладачами навідалися до УжНУ. Протягом тижня юнаки та дівчата проходять фольклорну та діалектологічну практику в колоритному закарпатському краї.
20.06.2016 / Третяк / 210 / 0

Наші студентки впродовж тижня навчалися в Літній школі журналістики у Чехії

Студенти відділення журналістики про особливості перебування в Чехії
Канікули можна проводити не лише із задоволенням, а й з користю. В останні дні літнього відпочинку можна подорожувати, доробляти матеріали виробничої практики, заводити нові знайомства. А от дівчатам із філологічного факультету вдалося усе це поєднати в Літній школі журналістики імені Карла Гавлічка Боровського.
31.08.2014 / Зизич / 361 / 0

А ми вже захистили літню практику!

Наукові керівники уважно ознайомлюються з матеріалами своїх підопічних
5-6 вересня студенти відділення журналістики захищали матеріали ознайомчої та газетно-журнальної навчально-виробничих практик. Хто не встиг – має час до понеділка, дев’ятого дня осені.

Наші студенти на практиці

У редакції газети
8 липня для студентів-журналістів Ужгородського національного університету розпочалася практика в редакціях газет, радіо й телебачення, де кожен має змогу закріпити свої теоретичні знання, застосуваввши їх у практичній роботі, виробити необхідні навички і, таким чином, підготувати себе до майбутньої трудової діяльності. Для когось це вперше, а хтось уже й скуштував цього хліба.