Хроніка
Вітальня » Практика

Студенти-другокурсники готують радіопакети на парах з теорії і методики журналістської творчості

Ще на початку другого курсу, дізнавшись про дисципліну «Теорія і методика журналістської творчості», ми були впевнені, що її вивчення буде не менш цікавим та насиченим, ніж на першому курсі. Оскільки цей предмет зосереджує увагу на вивченні радіо, нас чекали довгі години записів у телецентрі і можливість відчути себе радіожурналістами.

Студентам відділення журналістики розповіли про першу платформу публікацій «PenAll»

14 грудня у прес-клубі молодого журналіста «Медіаперспективи» відбулася зустріч із радіожурналістом Максимом Романюком та головним редактором платформи «PenAll» Святославом Костюком. Студентам різних курсів відділення журналістики вони розповідали про конкуренцію у медіа, можливості професійної реалізації, важливість особистого портфоліо і «створення імені», що врешті відіграє чималу роль під час прийому на роботу.

Стажування наших студентів у загальнонаціональних медіа – це реально!

Як потрапити на стажування до центрального телеканалу, брати участь у ґрантових проектах, писати резюме й заповнювати аплікаційні форми для тренінгів розповів студентам відділення журналістики третьокурсник Даніїл Самсонов. Засідання відбулося 15 листопада у прес-клубі молодого журналіста «Медіаперспективи».

Секретами SMM-просування ділилися на відділенні журналістики

Евеліна Гурницька
У прес-клуб молодого журналіста «Медіаперспективи» завітала магістр журналістики УжНУ, кореспондент обласного видання «РІО», автор іміджевих статей у журналі «Унікум», SMM-менеджером різних брендів Евеліна Гурницька з тренінгом на тему «Practise is everything! Журналістика, PR и реклама у соцмережах».
22.11.2016 / xaos / 364 / 0

До Закарпаття на практику приїхали запорізькі студенти-філологи

Днями студенти-україністи Запорізького національного університету разом зі своїми викладачами навідалися до УжНУ. Протягом тижня юнаки та дівчата проходять фольклорну та діалектологічну практику в колоритному закарпатському краї.
20.06.2016 / Третяк / 305 / 0

Наші студентки впродовж тижня навчалися в Літній школі журналістики у Чехії

Студенти відділення журналістики про особливості перебування в Чехії
Канікули можна проводити не лише із задоволенням, а й з користю. В останні дні літнього відпочинку можна подорожувати, доробляти матеріали виробничої практики, заводити нові знайомства. А от дівчатам із філологічного факультету вдалося усе це поєднати в Літній школі журналістики імені Карла Гавлічка Боровського.
31.08.2014 / Зизич / 434 / 0

А ми вже захистили літню практику!

Наукові керівники уважно ознайомлюються з матеріалами своїх підопічних
5-6 вересня студенти відділення журналістики захищали матеріали ознайомчої та газетно-журнальної навчально-виробничих практик. Хто не встиг – має час до понеділка, дев’ятого дня осені.

Наші студенти на практиці

У редакції газети
8 липня для студентів-журналістів Ужгородського національного університету розпочалася практика в редакціях газет, радіо й телебачення, де кожен має змогу закріпити свої теоретичні знання, застосуваввши їх у практичній роботі, виробити необхідні навички і, таким чином, підготувати себе до майбутньої трудової діяльності. Для когось це вперше, а хтось уже й скуштував цього хліба.

Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz