Вітальня » 2016 » Березень » 25 » Працівники «Унікуму» закликали студентів-журналістів спільно популяризувати Закарпаття

23 березня у рамках чергового засідання прес-клубу молодого журналіста «Медіаперспективи» відбулася зустріч студентів із членами редакції журналу «Унікум».

До студентів завітали Тетяна Лемещенко (власник видання), Тамара Бабич (в.о. головного редактора) і Яна Лабунець (дизайнер). Метою зустрічі, за словами Т. Лемещенко, стало заохочення майбутніх журналістів до співпраці, пошук нових тем та ідей для наступних випусків.

Гості розповіли про історію заснування  «Унікуму», особливості збору інформації, роботи над публікаціями, повідалицікаві етапи творчого процесу. Також студенти мали змогу ознайомитися з попередніми номерами вісника.

«Унікум» – щоквартальний регіональний журнал, головним призначенням якого є популяризація нашого краю.

Ольга Брайлян,

студентка відділення журналістики

Категорія: Зустрічі | Переглядів: 165 | Додав: Є_Зеленюк | Теги: студенти, журнал, прес-клубу «Медіаперспективи», закарпаття, Унікум, УжНУ | Рейтинг: 0.0/0