Поселитись у гуртожитки УжНУ хоче 1001 людина
Вітальня » 2011 » Серпень » 25 » Поселитись у гуртожитки УжНУ хоче 1001 людина
Поселитись у гуртожитки УжНУ хоче 1001 людина
За кілька днів розпочнеться поселення в університетські гуртожитки. Чимало проблем чатує як на студентів, так і на самих організаторів цього процесу. Одна з найголовніших ― нестача місць. «Загалом, заяв на поселення подала 1001 людина, з них 364 хлопці та 637 дівчат, а поселити можемо близько 450», ― каже заступник директора студмістечка Валерій Некачайло.

У зв’язку з цим визначено категорії студентів, які мають першочергове право на поселення:

― студенти-сироти;
― студенти-інваліди І-ІІІ гр.;
― студенти-чорнобильці І-ІV кат.;
― студенти-напівсироти;
― студенти з багатодітних сімей;
― студенти, які мешкають у віддалених районах (областях) України.

За словами Валерія Вікторовича, найбільше претендентів на поселення серед студентів І курсу надав медичний факультет ─ 165 осіб, а найменше─ гуманітарно-природничий ─ 22 особи.

Що стосується оплати проживання в гуртожитках, то найбільше доведеться витратитися тим, хто оселиться в гуртожиток №4 ─ близько 100–120 грн за місяць (через те, що в ньому блочна система). Студенти, які мешкатимуть у гуртожитках №№1, 2 та 3 ─ близько 60–80 грн.

Дирекція студмістечка висловлює прохання, щоб студенти виконували правила внутрішнього розпорядку, не порушувати дисципліну й своєчасно розраховуватися за проживання в гуртожитках.

Марина Шишола,
студентка відділення журналістики

Переглядів: 725 | Додав: Путрашик | Рейтинг: 0.0/0

от тільки Некачайло Валерій, а не Віталій...

Дякую за пильність. ok Виправив.

Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz