Платні поцілунки
Вітальня » 2012 » Лютий » 14 » Платні поцілунки
Платні поцілунки

14 лютого у приміщенні головного корпусу Ужгородського університету святкували День закоханих. Організатором заходу став профком студентів УжНУ. Журналісти теж не залишились байдужими: не лише брали участь у конкурсах, але й самі були частиною свята.

Так звані «платні поцілунки» на День святого Валентина студенти 2 і 3 курсу відділення журналістики дарували усім. А ціни були такі: поцілунок у щічку коштував 2 гривні, в губи - 5. Зібрані гроші підуть на солодощі дітям до Дня доброти - 17 лютого. Охочих цілуватися було чимало. Про це свідчить і сума, зібрана волонтерами.

Роман Ялч, один із учасників акції, залюбки поділився з нами враженнями: «Перш за все, це
добре діло. Тішить, що зробили щось для діточок. Бачити подяку в їхніх очах – річ безцінна! Чув, що зібрано пристойну суму. Крім того, й самому приємно, бо ж, окрім просто поцілунків, дарую людям – як знайомим, так і незнайомим – усмішку. Взагалі акція хороша!»

Від себе можу додати, що такі заходи варто влаштовувати якомога частіше. Дякуємо щиро «Вірусу доброти» на чолі з Юлею Дуб, котра є чудовим організатором таких акцій.

Марія Чаварга, Наталія Ігнаці, студенти відділення журналістики

Категорія: Акції | Переглядів: 504 | Додав: Шумицька | Рейтинг: 5.0/1

Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz