Перемогла, бо прагнула і докладала зусиль!
Вітальня » 2012 » Грудень » 1 » Перемогла, бо прагнула і докладала зусиль!
Перемогла, бо прагнула і докладала зусиль!
Юлія Дуб - переможниця конкурсу "Кращий студент Закарпаття-2012
29 листопада в Ужгородському Падіюні відбувся конкурс «Кращий студент Закарпаття-2012». Участь у ньому взяли 9 студентів – представники різних вишів. Всі учасники гідно себе представили, перемогла ж Юлія Дуб – студентка 4-го курсу відділення журналістики УжНУ.

Кожен із учасників старався заінтригувати суддів своїм представленням. Усі виявилися дуже оригінальними. Проте найбільше журі вразив соціальний ролик, головною ідеєю якого було донесення думки про те, що, замість віртуального спілкування в соціальних мережах, варто більше уваги приділяти реальному життю, спілкуючись з людьми, які тебе оточують.

Авторкою його стала Юлія Дуб, котра і виборола звання кращої студентки.

Окрім журі, переможницю оцінили й всі інші присутні на конкурсі. Адже не помітити вогонь, яким горіли її очі, було просто не можливо. Сама студентка дуже задоволена і переповнена емоціями. І не лише через перемогу. Каже, коли побачила всіх, хто прийшов її підтримати, перемога відійшла на другий план, адже нема нічого кращого, ніж віра близьких людей у твої сили.

Хочеться частіше бачити людей, які плачуть від щастя. Тому вітаємо переможницю і бажаємо їй підкорення нових вершин, реалізації новин бажань і прагнень.

Мирослава Турок, студентка відділення журналістики
Фото Сергія Денисенка