Хроніка
Вітальня » Офіційно

Тематика курсових робіт студентів ІІІ і ІV курсів відділення журналістики спеціальності "Журналістика" на 2017/2018 н.р.

Тематика курсових робіт студентів І і ІІ курсів відділення журналістики спеціальності "Журналістика" на 2017/2018 н.р.

Графік чергування викладачів кафедри журналістики на ІІ семестр 2017/2018 н.р.

УжНУ відвідала делегація краю Височина

16 червня у залі Вченої ради Ужгородського національного університету відбулася зустріч з делегацією чеського Краю Височина та представниками благодійного фонду «ViZa».
18.06.2016 / Третяк / 280 / 0

На філологічному факультеті обрали голову НТСА

Однією з форм студентського самоврядування в УжНУ є Наукове товариство студентів та аспірантів. Мета діяльності НТСА – всебічне сприяння науково-дослідній, винахідницькій та іншій творчій діяльності студентів, аспірантів та молодих вчених. Головою товариства на філологічному, на початку 2013-2014 навчальних років, став аспірант кафедри української мови Дмитро Тодер.

Христина Ярема: «Щоб наукова робота була цікавою, треба зробити її такою»

17 листопада, в Міжнародний день студента, відбулося засідання Прес-клубу молодого журналіста «Медіаперспективи». Тема обговорення – «Журналістика і наука: грані взаємодій».

Викладачі кафедри журналістики проти зазіхань на свободу та гідність громадян!

Ми проти зазіхань на свободу та гідність громадян!
Ми, викладачі кафедри журналістики Ужгородського національного університету, глибоко обурені ставленням представників української влади до журналістів, яке останнім часом послідовно виявляється у перешкоджанні їхній професійній діяльності, зневазі до статусу журналіста у демократичному суспільстві, відвертим ігноруванням правдивих результатів журналістських розслідувань.

Спасибі вам за вас!

З Днем захисника Вітчизни!
Це свято є особливим для наших дідів та прадідів, які доводили зі зброєю в руках, на що вони здатні заради Батьківщини. Нинішній час потребує не меншої сили волі та мужності! Стійкості та героїзму! Терпіння та віри!

« 1 2 3 »
Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz