+380 (312) 64-32-46 kaf-journal@uzhnu.edu.ua
Хроніка
Вітальня » Офіційно

Викладачі кафедри журналістики проти зазіхань на свободу та гідність громадян!

Ми проти зазіхань на свободу та гідність громадян!
Ми, викладачі кафедри журналістики Ужгородського національного університету, глибоко обурені ставленням представників української влади до журналістів, яке останнім часом послідовно виявляється у перешкоджанні їхній професійній діяльності, зневазі до статусу журналіста у демократичному суспільстві, відвертим ігноруванням правдивих результатів журналістських розслідувань.


Спасибі вам за вас!

З Днем захисника Вітчизни!
Це свято є особливим для наших дідів та прадідів, які доводили зі зброєю в руках, на що вони здатні заради Батьківщини. Нинішній час потребує не меншої сили волі та мужності! Стійкості та героїзму! Терпіння та віри!

День студента: свято соціальної відповідальності молоді чи ще одна нагода гарно відпочити?

Студенти 3-го курсу відділення журналістики, серед яких і авторка матеріалу
Міжнародний день студента 17 листопада святкується в Україні вже 13 років. 16 червня 1999 року Президент Леонід Кучма видав коротенький Указ: «На підтримку ініціативи студентської молоді України постановляю: Установити в Україні День студента, який відзначати щорічно 17 листопада».

Кафедра журналістики обрала собі керівника й сподівається, що її вибір схвалить вчена рада УжНУ

19 червня відбулося розширене засідання кафедри журналістики щодо обговорення й рекомендації кандидатур на заміщення вакантної посади завідувача. Головував на зібранні в. о. проректора УжНУ з науково-педагогічної роботи та перспектив розвитку, професор Роман Офіцинський. Присутні заслухали звіт в. о. завідувача кафедри журналістики і єдиного кандидата на посаду, професора Юрія Бідзілі.

Випускники УжНУ вивчали роботу обласної ради

Студенти ознайомлюються з діяльністю обласної ради
Двадцять студентів-випускників УжНУ – майбутніх юристів, економістів, політологів, міжнародників – мали змогу безпосередньо на практиці ознайомитися з діяльністю обласної ради.

Ініціативу трудового колективу УжНУ підтримала обласна рада

У п’ятницю, 2 березня, на пленарному засіданні обласної ради парламентарі першим пунктом порядку денного розглянули питання «Про підтримку рішення трудового колективу Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет». Серед запрошених – когорта відомих науковців: проректори та декани факультетів УжНУ.

Випуск-2011 на філологічному

Липень... Хоча період навчання і сесії вже позаду, життя на факультеті триває.
4 числа на філологічному факультеті урочисто вручали дипломи. Особливістю свята стало те, що цього року відділення журналістики вперше випускало магістрів зі своєї спеціальності. 
07.07.2011 / Шумицька / 1017 / 0
Докладніше

Філфак святкував свій 65-й рік народження

18 жовтня 2010 року Ужгородському національному університету, а разом з ним і одному з найстарших його факультетів - філологічному - виповнилося 65! Святкували разом з факультетом романо-германської філології.

« 1 2
Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz
Закрити вікно пошуку