Хроніка
Вітальня » Офіційно

Ініціативу трудового колективу УжНУ підтримала обласна рада

У п’ятницю, 2 березня, на пленарному засіданні обласної ради парламентарі першим пунктом порядку денного розглянули питання «Про підтримку рішення трудового колективу Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет». Серед запрошених – когорта відомих науковців: проректори та декани факультетів УжНУ.

Випуск-2011 на філологічному

Липень... Хоча період навчання і сесії вже позаду, життя на факультеті триває.
4 числа на філологічному факультеті урочисто вручали дипломи. Особливістю свята стало те, що цього року відділення журналістики вперше випускало магістрів зі своєї спеціальності.

Філфак святкував свій 65-й рік народження

18 жовтня 2010 року Ужгородському національному університету, а разом з ним і одному з найстарших його факультетів - філологічному - виповнилося 65! Святкували разом з факультетом романо-германської філології.
« 1 2