Хроніка
Вітальня » Офіційно

УжНУ відвідала делегація краю Височина

16 червня у залі Вченої ради Ужгородського національного університету відбулася зустріч з делегацією чеського Краю Височина та представниками благодійного фонду «ViZa».
18.06.2016 / Третяк / 221 / 0

На філологічному факультеті обрали голову НТСА

Однією з форм студентського самоврядування в УжНУ є Наукове товариство студентів та аспірантів. Мета діяльності НТСА – всебічне сприяння науково-дослідній, винахідницькій та іншій творчій діяльності студентів, аспірантів та молодих вчених. Головою товариства на філологічному, на початку 2013-2014 навчальних років, став аспірант кафедри української мови Дмитро Тодер.

Христина Ярема: «Щоб наукова робота була цікавою, треба зробити її такою»

17 листопада, в Міжнародний день студента, відбулося засідання Прес-клубу молодого журналіста «Медіаперспективи». Тема обговорення – «Журналістика і наука: грані взаємодій».

Викладачі кафедри журналістики проти зазіхань на свободу та гідність громадян!

Ми проти зазіхань на свободу та гідність громадян!
Ми, викладачі кафедри журналістики Ужгородського національного університету, глибоко обурені ставленням представників української влади до журналістів, яке останнім часом послідовно виявляється у перешкоджанні їхній професійній діяльності, зневазі до статусу журналіста у демократичному суспільстві, відвертим ігноруванням правдивих результатів журналістських розслідувань.

Спасибі вам за вас!

З Днем захисника Вітчизни!
Це свято є особливим для наших дідів та прадідів, які доводили зі зброєю в руках, на що вони здатні заради Батьківщини. Нинішній час потребує не меншої сили волі та мужності! Стійкості та героїзму! Терпіння та віри!

День студента: свято соціальної відповідальності молоді чи ще одна нагода гарно відпочити?

Студенти 3-го курсу відділення журналістики, серед яких і авторка матеріалу
Міжнародний день студента 17 листопада святкується в Україні вже 13 років. 16 червня 1999 року Президент Леонід Кучма видав коротенький Указ: «На підтримку ініціативи студентської молоді України постановляю: Установити в Україні День студента, який відзначати щорічно 17 листопада».

Кафедра журналістики обрала собі керівника й сподівається, що її вибір схвалить вчена рада УжНУ

19 червня відбулося розширене засідання кафедри журналістики щодо обговорення й рекомендації кандидатур на заміщення вакантної посади завідувача. Головував на зібранні в. о. проректора УжНУ з науково-педагогічної роботи та перспектив розвитку, професор Роман Офіцинський. Присутні заслухали звіт в. о. завідувача кафедри журналістики і єдиного кандидата на посаду, професора Юрія Бідзілі.

Випускники УжНУ вивчали роботу обласної ради

Студенти ознайомлюються з діяльністю обласної ради
Двадцять студентів-випускників УжНУ – майбутніх юристів, економістів, політологів, міжнародників – мали змогу безпосередньо на практиці ознайомитися з діяльністю обласної ради.
1 2 »