Хроніка
Вітальня » Офіційно

До уваги студентів 5 курсу заочної форми навчання!

Тематика курсових робіт студентів відділення журналістики спеціальності «Реклама та зв’язки з громадськістю» (заочна форма навчання) на 2017/2018 н.р.

Тематика курсових робіт студентів ІІІ і ІV курсів відділення журналістики спеціальності "Журналістика" на 2017/2018 н.р.

Тематика курсових робіт студентів І і ІІ курсів відділення журналістики спеціальності "Журналістика" на 2017/2018 н.р.

Графік чергування викладачів кафедри журналістики на ІІ семестр 2017/2018 н.р.

УжНУ відвідала делегація краю Височина

16 червня у залі Вченої ради Ужгородського національного університету відбулася зустріч з делегацією чеського Краю Височина та представниками благодійного фонду «ViZa».
18.06.2016 / Третяк / 270 / 0

На філологічному факультеті обрали голову НТСА

Однією з форм студентського самоврядування в УжНУ є Наукове товариство студентів та аспірантів. Мета діяльності НТСА – всебічне сприяння науково-дослідній, винахідницькій та іншій творчій діяльності студентів, аспірантів та молодих вчених. Головою товариства на філологічному, на початку 2013-2014 навчальних років, став аспірант кафедри української мови Дмитро Тодер.

Христина Ярема: «Щоб наукова робота була цікавою, треба зробити її такою»

17 листопада, в Міжнародний день студента, відбулося засідання Прес-клубу молодого журналіста «Медіаперспективи». Тема обговорення – «Журналістика і наука: грані взаємодій».

1 2 »
Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz