Хроніка
Вітальня » Обмін досвідом

«Just do it» від КласаТура

Свобода слова у Швеції - найголовніше
У четвер, 8 листопада, студенти I, III та IV курсів мали змогу послухати лекцію, яку проводив тренер медіаінституту FOJO Клас Тур. Гість зі Швеції ознайомив слухачів із деякими шведськими газетами, повідомив про їхні особливості , а також розповів про те, у якому напрямку розвивається їхня журналістика.

Студенти-журналісти пробували себе в ролі редакційного колективу медіахолдингу

Студенти працюють над створенням медіахолдингу
У середу, 7 листопада, гості зі Швеції (Вероніка Менжун, Клас Тур та Данієль Сведін) проводили тренінг для студентів 4 та 5 курсів. Спочатку кожен із них презентував особливості використання різних інструментів у сучасних ЗМІ.

Соціальні мережі як доповнення до журналістики.

Тренер зі Швеції поділився досвідом організації мас-медійного процесу

Про важливість соціальних мереж у роботі журналіста розповів студентам першого і четвертого курсів Данієль Сведін, шведський журналіст, один із видавців опозиційної газети «Aftonbladet». Серед переваг соціальних мереж, які називає шведський журналіст, можливість спостереження за подіями, безпосередня оцінка, аналіз вчинків різних людей. До того ж, коментарі, а через них і думки читачів дозволяють визначити популярність видання.

Українсько-шведський журналістський проект триває: скандинави з киянами завітали до Ужгорода

Відкриття ІІІ етапу українсько-шведського медіаосвітнього проекту
5 листопада викладачі та студенти відділення журналістики УжНУ були дуже схвильовані й натхненні. Воно й не дивно, адже приймають гостей з Києва та Швеції, які протягом кількох днів мають оцінити їхню роботу та поділитися власним досвідом.

Як чтиржі дівки а єден хлапец в Чехії побували

Півроку тому, коли ми дізналися, що їдемо до Чехії нашій радості не було меж. І ось 18 серпня ми (Мирка, Іра, Рома, Галя, Юля) вирушили на навчання рейсом «Рахів-Прага». Оскільки компанія в нас зібралася хороша, то навіть під час важкої тривалої поїздки ми не сумували.
31.08.2012 / Путрашик / 1029 / 0
« 1 2