Хроніка
Вітальня » Обмін досвідом

Наших студентів вчили, як стати медіаекспертами та зупинити розкрадання коштів

Днями студенти, що здобувають фах журналіста, а також рекламіста й піарника, взяли участь у Школі медіапатріота та прослухали тренінг про журналістські розслідування з доступом до публічної інформації.

Доцент кафедри журналістики взяв участь у семінарі з медіаправа в Києві

Володимир Тарасюк – про відвіданий захід, організований Інститутом Медіа Права за підтримки шведського уряду
Одним зі способів підвищення рівня професіоналізму у викладачів є участь у тренінгах, семінарах, конференціях. Особливо це стосується такої галузі, як журналістика. Адже ЗМІ нині надзвичайно активно розвиваються, і наставникам потрібно не просто стежити за всіма суспільно-політичними змінами, а вміти їх роз’яснити студентам, котрі завтра так само зануряться в непростий медійний світ.
16.01.2015 / xaos / 227 / 0
Докладніше

Секретами тележурналістики з нашими студентами ділилися медійці з каналу «Інтер»

Дмитро Анопченко: «Будьте щирими!»
7 жовтня в ректораті УжНУ всі охочі могли відвідати семінар «Секрети журналістики», який проводили професійні медійники телеканалу «Інтер» – військовий журналіст Роман Бочкала, ведучий новин Дмитро Анопченко та продюсер Ніколетта Сабов.
09.10.2014 / Зизич / 229 / 0
Докладніше

Наша випускниця бакалаврату взяла участь у літній сесії Університету медіаграмотності

Спеціально запрошеними гостями були співачка Марія Бурмака та перший президент України Леонід Кравчук
Фундація «Суспільність» спільно з МГО «Інтерньюз-Україна» та ГО «Телекритика» провела дводенну літню сесію Університету медіаграмотності, яка відбулася в Києві в рамках проекту, підтриманого програмою «У-медіа».
21.07.2014 / Зизич / 396 / 0
Докладніше

МАНівці захищали свої наукові спроби на відділенні журналістики УжНУ

Під час захисту
І день відкритих дверей провели, і послухали юних науковців на відділенні журналістики 19 лютого. Саме цього дня проходив другий етап захисту наукових робіт учасників МАН.

МІ-МЕ-МА-МО-МУ

Наталя Павлівна Якушко
19 жовтня студенти-заочники відділення журналістики УжНУ мали нагоду побувати на справжньому професійному майстер-класі. Майже півторагодинний захід був присвячений мовленню диктора на телебаченні. А проводила його телерадіоведуча з більш ніж 40-річним досвідом роботи – Наталія Павлівна Якушко. Сьогодні пані Наталія вже на пенсії, але продовжує займатися діяльністю, пов’язаною із професійним мовленням, – працює викладачем сценічної майстерності у народній студії поезії «Чарівне слово».

Про джинсу, монетизацію, об’єктивність та інші шляхи журналістики. І каву, що найсмачніша вдома…

Наші на медіафорумі (Галина Шаповалова, Галина Шумицька, Іван Бабущак)
29–31 травня у Львові проходив перший медіафорум, що має доволі амбітну мету: стати центральною медіаподією України. Захід на тему: «Куди йдуть медіа світу і чи встигне за ними Україна?» відбувся за підтримки міжнародного фонду «Відродження».

Ідеї викладачів журналістики з УжНУ презентували на Львівському медіафорумі

Юлія Нестеряк, Галина Шумицька, Вероніка Менжун
«Книга ідей» – так називається посібник, створений для викладачів журналістики та медіатренерів, презентований на Львівському медіафорумі. Видання є проектом Медіаінституту FOJO зі Швеції та Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Окремі глави видання написали викладачі з УжНУ: Юрій Бідзіля, Іван Бабущак, Галина Шумицька та Галина Шаповалова.
1 2 »