Науковці кафедри журналістики з новими дипломами!
Вітальня » 2016 » Лютий » 3 » Науковці кафедри журналістики з новими дипломами!
Науковці кафедри журналістики з новими дипломами!
Леся Поліха, Олеся Барчан та Ярославва Шебештян

1 лютого під час засідання Вченої ради УжНУ урочисто вручили атестати доцента трьом викладачам кафедри журналістики: Олесі Василівні Барчан, Лесі Ярославівні Полісі та Ярославі Михайлівні Шебештян.

Колеги та студенти відділення журналістики щиро вітають наших наукових леді з черговим важливим етапом на шляху їх наукового зростання і бажають міцного-преміцного здоров’я, натхнення до нових пошуків, новаторських ідей та всіляких можливостей для їх втілення, а ще морального і матеріального задоволення від роботи, яку невтомно виконують на рідній кафедрі. Попереду – докторські дисертації! Бажаємо хорошого старту й результативних здобутків!

Вл. інф.

Категорія: Вітаємо! | Переглядів: 267 | Додав: Путрашик | Рейтинг: 0.0/0