Хроніка
Вітальня » Наука і освіта

На філфаку відбулися наукові читання пам’яті Йосипа Дзендзелівського

17 лютого на філологічному факультеті відбулися наукові читання, присвячені дев’яносторіччю від дня народження відомого українського мовознавця, професора, доктора філологічних наук Йосипа Олексійовича Дзендзелівського.

Ділова гра з президентами, викладачами та борщем

Студенти 4 курсу відділення журналістики оригінально провели підсумкове практичне заняття із «Сучасного ділового мовлення». Формою стала ділова гра, завданням – продемонструвати етикетні зразки телефонної розмови, ділової бесіди чи наради та провести презентації. Темами журналісти не були обмежені, тож місця для креативу було предостатньо.
14.12.2010 / Путрашик / 1352 / 3

Про що писатимемо у магістерських

У магістрантів відділення журналістики семестр завершився серйозним випробуванням. Замало готуватися до сесії. Для початку — треба мати допуск до іспитів. А допуск — це виступ із доповіддю та написання наукової статті. 6 грудня о 12.00 у "Прес-клубі молодого журналіста” відбувся науковий семінар за участі викладачів кафедри журналістики (доц. Ю.М. Бідзіля, доц. Г.В. Шумицька, доц. Г.В. Шаповалова, доц. Я.М. Шебештян) та студентів-магістрантів (Н. Вишневська, С. Головко, Е. Гурницька, І. Дюлай, А. Завадяк, І. Молнар, І. Надворна, Н. Тодавчич).
07.12.2010 / Шумицька / 1236 / 0

А ви пам'ятаєте про День української писемності та мови?

Чи задумувались ви коли-небудь над тим, чому наша абетка є такою, якою ми її знаємо, і чи завжди вона була такою, чи завжди наші букви називалися так, як вони називаються?! І які глибинні змісти криються за нашими іменами? Студенти відділення журналістики теж про це не думали, допоки...

Доктор Хайке Дьорренбехер про світові стандарти журналістики

6-7 жовтня для студентів ІІ та ІІІ курсів відділення журналістики з ініціативи Фонду Фрідріха Науманна за Свободу було проведено тренінг на тему «Світові стандарти журналістики».

Столичний професор тренує ужгородських студентів

15–16 вересня студентам 3-5 курсів відділення журналістики випала нагода пройти навчальний курс на тему «Стандарти соціальної журналістики та прав дітей», який проводиться у рамках проекту Європейського Союзу «Права жінок та дітей в Україні – комунікаційний компонент».
« 1 2 ... 5 6 7