Хроніка
Вітальня » Наука і освіта

Про що писатимемо у магістерських

У магістрантів відділення журналістики семестр завершився серйозним випробуванням. Замало готуватися до сесії. Для початку — треба мати допуск до іспитів. А допуск — це виступ із доповіддю та написання наукової статті. 6 грудня о 12.00 у "Прес-клубі молодого журналіста” відбувся науковий семінар за участі викладачів кафедри журналістики (доц. Ю.М. Бідзіля, доц. Г.В. Шумицька, доц. Г.В. Шаповалова, доц. Я.М. Шебештян) та студентів-магістрантів (Н. Вишневська, С. Головко, Е. Гурницька, І. Дюлай, А. Завадяк, І. Молнар, І. Надворна, Н. Тодавчич).
07.12.2010 / Шумицька / 1210 / 0

А ви пам'ятаєте про День української писемності та мови?

Чи задумувались ви коли-небудь над тим, чому наша абетка є такою, якою ми її знаємо, і чи завжди вона була такою, чи завжди наші букви називалися так, як вони називаються?! І які глибинні змісти криються за нашими іменами? Студенти відділення журналістики теж про це не думали, допоки...

Доктор Хайке Дьорренбехер про світові стандарти журналістики

6-7 жовтня для студентів ІІ та ІІІ курсів відділення журналістики з ініціативи Фонду Фрідріха Науманна за Свободу було проведено тренінг на тему «Світові стандарти журналістики».

Столичний професор тренує ужгородських студентів

15–16 вересня студентам 3-5 курсів відділення журналістики випала нагода пройти навчальний курс на тему «Стандарти соціальної журналістики та прав дітей», який проводиться у рамках проекту Європейського Союзу «Права жінок та дітей в Україні – комунікаційний компонент».
« 1 2 ... 5 6 7