Хроніка
Вітальня » Наука і освіта

Рецепт успішного медійника від Вахтанга Кіпіані: будь унікальним і пиши те, про що думаєш насправді

Новітні медіа та їхнє практичне застосування вже втретє за останні три місяці стали об’єктом уваги закарпатських журналістів. Серію тренінгів, організованих Ужгородським прес-клубом реформ, продовжив Вахтанг Кіпіані, відомий журналіст, редактор, блогер. Серед його останніх проектів інтернетсайти «Владометр» та «Історична правда». У приміщенні Ужгородського прес-клубу 20 вересня він ділився ідеями на тему «Журналіст і медіа. Побудова власного онлайн-іміджу. Корисні і небезпечні зв’язки. Самостійна робота».

Творчий конкурс — можливість самовияву чи привід для хвилювань?

Що найголовніше для хорошого журналіста? Це і уміння ставити правильні запитання, і здатність обирати цікаві теми та доступно подавати їх публіці, і навіть просто особливість опинятись у потрібному місці у потрібний час, але, безумовно, найголовніше – це сильний творчий потенціал. Тому для того, аби обрати серед уже колишніх абітурієнтів людей, чиї здібності дозволять колись стати справжніми професіоналами у своїй справі, і проводиться творчий конкурс для вступу на відділення журналістики філологічного факультету УжНУ.

Де можна за вісім днів і знань здобути, й відпочити?

Студенти поділяються на три категорії: ті, хто вчиться - бо треба; ті, хто не вчиться - бо їм не треба; і ті, хто вчиться й прагне вчитися. До останніх належить студентка-другокурсниця відділення журналістики Галина Михайлова - єдина представниця з України у Літній школі журналістики імені Карла Гавлічека Боровського в Чехії.

Закарпатських журналістів вчитимуть працювати з новітніми медіа

Чергову можливість для вдосконалення журналістських вмінь і навичок у створенні та поширенні інформації презентував 7 липня Ужгородський прес-клуб реформ, котрий за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні організовує проект під назвою «Проведення навчально-практичного курсу з новітніх медіа в Закарпатській області». Він передбачає серію тренінгів фахівців всеукраїнського рівня з використанням провідних технологій для місцевих журналістів.

Студенти-журналісти звітували про власний науковий доробок

19 квітня на філологічному факультеті відбулася підсумкова студентська наукова конференція. Секція соціальних комунікацій працювала під керівництвом доцентів Галини Шаповалової та Ярослави Шебештян.

І вкотре нагороди наші!

Студентська команда відділення журналістики УжНУ виборола аж чотири нагороди на Всеукраїнській олімпіаді з журналістики в Сумах! У складі нашої медійної зміни були четвертокурсниці Ірина Ващук, Олеся Балог, Марія Корпош та Марія Рибченко, третьокурсниця Ірина Крупко та студентки другого курсу Катерина Брижань і Наталія Каралкіна.

На філфаку відбулися наукові читання пам’яті Йосипа Дзендзелівського

17 лютого на філологічному факультеті відбулися наукові читання, присвячені дев’яносторіччю від дня народження відомого українського мовознавця, професора, доктора філологічних наук Йосипа Олексійовича Дзендзелівського.

Ділова гра з президентами, викладачами та борщем

Студенти 4 курсу відділення журналістики оригінально провели підсумкове практичне заняття із «Сучасного ділового мовлення». Формою стала ділова гра, завданням – продемонструвати етикетні зразки телефонної розмови, ділової бесіди чи наради та провести презентації. Темами журналісти не були обмежені, тож місця для креативу було предостатньо.
14.12.2010 / Путрашик / 1326 / 3
« 1 2 ... 4 5 6 7 »