Хроніка
Вітальня » Наука і освіта

Увага! Наукове студтовариство на філологічному має намір працювати

Науку на філфаку рухатимуть і молоді
Наступного тижня, 23 квітня, на філологічному факультеті УжНУ відбудеться студентська наукова підсумкова конференція. Студенти, чиї наукові дослідження на захисті визнали кращими, зберуться на науковий форум, який організовує Рада молодих учених факультету.

Про наслідки болісного кохання: у кого - першого, у кого - другого, а кому і втретє було боляче

Василь Іванович Путрашик та Іван Іванович Бабущак - члени комісії; захищає курсовий проект Марія Пилип
У четвер, 4 квітня, студенти І–ІІІ курсів відділення журналістики захищали свої курсові проекти, над якими мали працювати з вересня цього навчального року, а працювали - кому як удалося. Загалом упоралися добре.

Рада працює радо!

Доценти Оксана Кузьма та Василь Шаркань ведуть засідання Ради молодих учених
25 березня члени Ради молодих учених (РМУ) філологічного факультету УжНУ провели чергове засідання. Доцент кафедри української літератури Оксана Юріївна Кузьма та доцент кафедри журналістики Василь Васильович Шаркань керували роботою зібрання.

«Диктувати свої умови будуть інтелектуально сильні…» – стверджують випускники відділення журналістики

На відділенні журналістики – студентський науковий семінар
Сьогодні, 29 листопада, відбувся науковий семінар студентів-журналістів, що навчаються за ОКР «магістр» та «спеціаліст». Відкрила роботу семінару Ярослава Шебештян, доцент кафедри журналістики, яка працювала зі студентами впродовж семестру в рамках навчальної дисципліни «Практикум з наукової журналістики» і стала найпершим помічником студентів у формулюванні тем наукових доповідей та їх підготовки.

«Пишучи дипломну, треба працювати як науковець, а не як студент»

З майбутніми журналістами спілкувався журналістикознавець, доктор філологічних наук, професор Володимир Різун

Професор Володимир Володимирович Різун
Цей тиждень для кафедри журналістики справді «гарячий»: викладачі й студенти приймають гостей. 6 листопада сюди завітав директор Інституту журналістики Київського національного університету ім. Т.Шевченка Володимир Різун. Він зустрівся зі студентами, які наприкінці навчального року здобудуть кваліфікаційні рівні «бакалавра» та «магістра». Бесіда з науковцем була не надто тривалою, проте конструктивною: головною темою стали особливості написання наукової роботи – вимоги, поради, скерування тощо.

Вступна кампанія на Закарпатті пройшла добре

Володимир Феськов, Святослав Бабіля
До найбільших навчальних закладів області (Ужгородського національного університету та Закарпатського державного університету) цьогоріч було подано близько 10765 заяв. Популярними напрямками стали правознавство, туризм, облік і аудит, програмна інженерія, стоматологія та лікувальна справа. Про те, якою була ця вступна кампанія, розповідали в Ужгородському прес-клубі Святослав Бабіля та Володимир Феськов, співкоординатори кампанії спостереження ГМ ОПОРА в Закарпатській області.

День Незалежності України святкували і в Чехії

Оскільки залишаємося небайдужими до долі України, навіть перебуваючи за кордоном, ми вирішили провести невеличку акцію. Головна її мета – підтримка української мови. Приємно те, що наші чеські колеги з ентузіазмом відгукнулися на пропозицію. Ба більше – чехи самі просили потримати наші плакати та помахати прапором.

Філологічний поповнюється

Ось і підходить до завершення вступна кампанія-2012. Радісні абітурієнти з нетерпінням чекають Дня знань, який щорічно святкуємо 1 вересня. А ми зробимо спробу порівняти перебіг вступу до УжНУ на філфак за 2011 та 2012 роки. Отже,
« 1 2 3 4 5 6 7 »