Хроніка
Вітальня » Наука і освіта

Кафедра журналістики проводить міжнародну наукову конференцію

Понад 50 учасників із різних міст України та гості зі Словаччини приїхали до Ужгорода
День міжнародного наукового обміну думками – так можна назвати четвер у нашому університеті. Відразу декілька міжнародних наукових конференцій проходять в УжНУ, серед яких і журналістська на тему «Українські медіа в європейському інформаційно-комунікаційному просторі: історія, стан, перспективи».
17.10.2014 / Зизич / 284 / 0

На філфаку стартувала Міжнародна конференція студентів та аспірантів

На філологічному факультеті УжНУ розпочалася міжнародна науково-практична конференція студентів та аспірантів «Актуальні проблеми філології та журналістики», присвячена світлій пам’яті відомих і невідомих Героїв Майдану. Захід триватиме упродовж двох днів.
11.04.2014 / Зизич / 305 / 0

Студенти-журналісти відвідали міську друкарню

Студенти відділення журналістики зі своїми наставниками
20 березня студенти першого курсу відділення журналістики відвідали Ужгородську міську друкарню, де мали можливість спостерігати за процесом друку газети.
24.03.2014 / xaos / 465 / 0

В УжНУ відбулася міжнародна наукова конференція до 200-річчя Тараса Шевченка

Пісні на слова Шевченка виконувала університетська капела «Боян»
25 лютого, в день народження Шевченка за старим стилем, на філологічному факультеті УжНУ відбулася міжнародна наукова конференція «Тарас Шевченко – володар в царстві духа».

Уже взувати час чоботи – пора студентам до роботи

Час братися за голову :)
Пожвавився рух на нашому поверсі: на лавках сидять студенти з конспектами, а в кафе на філологічному факультеті знову черга. І дивно якось, і звично. Адже минув перший навчальний тиждень, і студенти повернулися з літніх канікул. Мабуть, особливо важко сприймається зміна режиму тим із них, котрі не з Ужгорода, а приїхали сюди, на навчання, здалеку.

«Я – майбутній журналіст!»

Я - журналіст!
«Це тільки початок!»… «Нарешті з упевненістю можу сказати: я – майбутній журналіст :)»… Усе частіше з’являються такі записи на сторінках молоді в соцмережах. Тішить те, що з кожним роком збільшується кількість людей, які йдуть за покликом душі й реалізовують свої дитячі та юнацькі мрії...

Нашого брата побільшає

Під час ознайомлення з роботами: консультують екзаменатори Василь путрашик, Галина Шаповалова, Василь Шаркань, Ярослава Шебештян
Як і минулого року, конкурс на відділення журналістики філологічного факультету доволі високий . Це й не дивно, адже інформація – золота валюта сучасного світу, яка не падає в ціні і на яку не впливають біржові перипетії. Тому з кожним роком зростає когорта тих, хто професійно творить інформаційний простір в Закарпатській області, та й не лише тут.

Дорога до вершин професійного зростання викладена знаннями та набутим досвідом

Урааа!!!
Державна екзаменаційна комісія на відділенні журналістики закінчила свою роботу, а отже, магістри та спеціалісти завершили захист своїх кваліфікаційних робіт.
« 1 2 3 4 ... 6 7 »