Хроніка
Вітальня » Наука і освіта

Науковець УжНУ представив дослідження про ромські медіа в заокеанській монографії

Окремий розділ у монографії «Міжкультурна комунікація: стратегії, виклики, дослідження», яка побачила світ у нью-йоркському видавництві «Nova Science Publishers», присвячений ромським ЗМІ. Автором дослідження «Ромські медіа на Закарпатті: проблеми міжкультурної комунікації та подолання соціального аутсайдерства етнічною групою» є завідувач кафедри журналістики УжНУ, доктор наук із соціальних комунікацій, професор Юрій Бідзіля.

На філфаку відбувся творчий конкурс з журналістики та реклами і зв’язків з громадськістю

Юрій Бідзіля, Леся Поліха та Галина Шумицька обговорюють оприлюднену тематику
25 липня охочі вступати на відділення журналістики складали творчий конкурс. Цьогоріч спробувати свої сили прийшло близько 70 абітурієнтів.
28.07.2017 / UzhMedia / 56 / 0
Докладніше

«Смачно в УжНУ» з Галиною Шумицькою, котра знає рецепти успіху, але впевнена, що вибирати й готувати маєш сам

Щойно поскладали ЗНО свіжоспечені випускники й випускниці шкіл, на часі – скуштувати абітурієнтського хліба. Попереду – відповідальний етап вибору того, де їм професійно «випікатися» далі, ще й так, щоб не глевкими фахівцями вдатися. Тим, хто має смак до Слова і хоче його відчувати ще тонше, делікатніше, стати справжнім гурманом, господиня філфаківської кухні – декан факультету Галина Шумицька – вирішила розказати і показати, що і як уміють готувати на цьому ґаздівстві…
28.06.2017 / UzhMedia / 43 / 0
Докладніше

Проблеми вищої освіти журналістів обговорювали на міжнародній конференції

Кафедра журналістики УжНУ вже вдруге організувала і провела наукову конференцію «Українські медіа в європейському інформаційно-комунікаційному просторі: історія, стан, перспективи». Цього року вона була міжнародною – завдяки учасникам з Угорщини, Сербії, Воєводини, Румунії – й тривала у Закарпатському угорському інституті ім. Ференца Ракоці ІІ впродовж 21–24 вересня. Саме цей виш спільно з Київським національним університетом ім. Т. Шевченка виступили співорганізаторами конференції.

День науки відзначили на філфаку

19 травня в Україні відзначають День науки. У професійне свято науковці філологічного факультету УжНУ зробили виставку своїх наукових здобутків до Х Всеукраїнського фестивалю науки.
20.05.2016 / Третяк / 220 / 0

Секрети друкарського ремесла

Практика є невід'ємною частиною цікавого навчання майбутніх працівників ЗМІ. Так, журналісти-першокурсники, вивчивши теоретичний матеріал про створення друкованих медіа з дисципліни «Технічні засоби журналістики», вирушили на екскурсію до Ужгородської міської друкарні.

Лекції й тренінги американського професора Марка Діллена на відділенні журналістики

Із 7 до 21 листопада в Ужгородському університеті для читання лекцій та проведення тренінгів у студентів відділення журналістики перебуватиме американський професор Марк Діллен.

Делегація Краю Височина подарувала відділенню чеської мови та літератури УжНУ цінну літературу

У найближчому майбутньому ректор Володимир Смоланка бачить в університеті окрему кафедру богемістики
У переддень Старого Нового року філологічний факультет отримав цінні подарунки від закордонних партнерів. 13 січня УжНУ відвідала делегація Краю Височина Чеської Республіки, яка подарувала наукову літературу з чеської мови та літератури відділенню богемістики, що вже другий рік діє в нашому університеті.

1 2 3 ... 6 7 »
Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz