Хроніка
Вітальня » Наука і освіта

Проблеми вищої освіти журналістів обговорювали на міжнародній конференції

Кафедра журналістики УжНУ вже вдруге організувала і провела наукову конференцію «Українські медіа в європейському інформаційно-комунікаційному просторі: історія, стан, перспективи». Цього року вона була міжнародною – завдяки учасникам з Угорщини, Сербії, Воєводини, Румунії – й тривала у Закарпатському угорському інституті ім. Ференца Ракоці ІІ впродовж 21–24 вересня. Саме цей виш спільно з Київським національним університетом ім. Т. Шевченка виступили співорганізаторами конференції.

День науки відзначили на філфаку

19 травня в Україні відзначають День науки. У професійне свято науковці філологічного факультету УжНУ зробили виставку своїх наукових здобутків до Х Всеукраїнського фестивалю науки.
20.05.2016 / Третяк / 196 / 0

Секрети друкарського ремесла

Практика є невід'ємною частиною цікавого навчання майбутніх працівників ЗМІ. Так, журналісти-першокурсники, вивчивши теоретичний матеріал про створення друкованих медіа з дисципліни «Технічні засоби журналістики», вирушили на екскурсію до Ужгородської міської друкарні.

Лекції й тренінги американського професора Марка Діллена на відділенні журналістики

Із 7 до 21 листопада в Ужгородському університеті для читання лекцій та проведення тренінгів у студентів відділення журналістики перебуватиме американський професор Марк Діллен.

Делегація Краю Височина подарувала відділенню чеської мови та літератури УжНУ цінну літературу

У найближчому майбутньому ректор Володимир Смоланка бачить в університеті окрему кафедру богемістики
У переддень Старого Нового року філологічний факультет отримав цінні подарунки від закордонних партнерів. 13 січня УжНУ відвідала делегація Краю Височина Чеської Республіки, яка подарувала наукову літературу з чеської мови та літератури відділенню богемістики, що вже другий рік діє в нашому університеті.

На відділенні журналістики завершилася дводенна міжнародна конференція

Керівники секцій та й учасники форуму зізналися, що задоволені організацією й можливістю поспілкуватися на актуальні теми з колегами різних вишів
Дводенна міжнародна наукова конференція на відділенні журналістики пройшла вдало й виявилася вельми продуктивною. Другого дня, у п’ятницю, відбулося підбиття її підсумків і закриття. Ділилися своїми враженнями та пропозиціями науковці з цілої України та сусідньої Словаччини.
21.10.2014 / Зизич / 332 / 0

Кафедра журналістики проводить міжнародну наукову конференцію

Понад 50 учасників із різних міст України та гості зі Словаччини приїхали до Ужгорода
День міжнародного наукового обміну думками – так можна назвати четвер у нашому університеті. Відразу декілька міжнародних наукових конференцій проходять в УжНУ, серед яких і журналістська на тему «Українські медіа в європейському інформаційно-комунікаційному просторі: історія, стан, перспективи».
17.10.2014 / Зизич / 274 / 0

На філфаку стартувала Міжнародна конференція студентів та аспірантів

На філологічному факультеті УжНУ розпочалася міжнародна науково-практична конференція студентів та аспірантів «Актуальні проблеми філології та журналістики», присвячена світлій пам’яті відомих і невідомих Героїв Майдану. Захід триватиме упродовж двох днів.
11.04.2014 / Зизич / 295 / 0
1 2 3 ... 6 7 »