Хроніка
Вітальня » Наука і освіта

На філфаку відбувся творчий конкурс з журналістики та реклами і зв’язків з громадськістю

Юрій Бідзіля, Леся Поліха та Галина Шумицька обговорюють оприлюднену тематику
25 липня охочі вступати на відділення журналістики складали творчий конкурс. Цьогоріч спробувати свої сили прийшло близько 70 абітурієнтів.
28.07.2017 / UzhMedia / 36 / 0
Докладніше

«Смачно в УжНУ» з Галиною Шумицькою, котра знає рецепти успіху, але впевнена, що вибирати й готувати маєш сам

Щойно поскладали ЗНО свіжоспечені випускники й випускниці шкіл, на часі – скуштувати абітурієнтського хліба. Попереду – відповідальний етап вибору того, де їм професійно «випікатися» далі, ще й так, щоб не глевкими фахівцями вдатися. Тим, хто має смак до Слова і хоче його відчувати ще тонше, делікатніше, стати справжнім гурманом, господиня філфаківської кухні – декан факультету Галина Шумицька – вирішила розказати і показати, що і як уміють готувати на цьому ґаздівстві…
28.06.2017 / UzhMedia / 35 / 0
Докладніше

Проблеми вищої освіти журналістів обговорювали на міжнародній конференції

Кафедра журналістики УжНУ вже вдруге організувала і провела наукову конференцію «Українські медіа в європейському інформаційно-комунікаційному просторі: історія, стан, перспективи». Цього року вона була міжнародною – завдяки учасникам з Угорщини, Сербії, Воєводини, Румунії – й тривала у Закарпатському угорському інституті ім. Ференца Ракоці ІІ впродовж 21–24 вересня. Саме цей виш спільно з Київським національним університетом ім. Т. Шевченка виступили співорганізаторами конференції.

День науки відзначили на філфаку

19 травня в Україні відзначають День науки. У професійне свято науковці філологічного факультету УжНУ зробили виставку своїх наукових здобутків до Х Всеукраїнського фестивалю науки.
20.05.2016 / Третяк / 210 / 0

Секрети друкарського ремесла

Практика є невід'ємною частиною цікавого навчання майбутніх працівників ЗМІ. Так, журналісти-першокурсники, вивчивши теоретичний матеріал про створення друкованих медіа з дисципліни «Технічні засоби журналістики», вирушили на екскурсію до Ужгородської міської друкарні.

Лекції й тренінги американського професора Марка Діллена на відділенні журналістики

Із 7 до 21 листопада в Ужгородському університеті для читання лекцій та проведення тренінгів у студентів відділення журналістики перебуватиме американський професор Марк Діллен.

Делегація Краю Височина подарувала відділенню чеської мови та літератури УжНУ цінну літературу

У найближчому майбутньому ректор Володимир Смоланка бачить в університеті окрему кафедру богемістики
У переддень Старого Нового року філологічний факультет отримав цінні подарунки від закордонних партнерів. 13 січня УжНУ відвідала делегація Краю Височина Чеської Республіки, яка подарувала наукову літературу з чеської мови та літератури відділенню богемістики, що вже другий рік діє в нашому університеті.

На відділенні журналістики завершилася дводенна міжнародна конференція

Керівники секцій та й учасники форуму зізналися, що задоволені організацією й можливістю поспілкуватися на актуальні теми з колегами різних вишів
Дводенна міжнародна наукова конференція на відділенні журналістики пройшла вдало й виявилася вельми продуктивною. Другого дня, у п’ятницю, відбулося підбиття її підсумків і закриття. Ділилися своїми враженнями та пропозиціями науковці з цілої України та сусідньої Словаччини.
21.10.2014 / Зизич / 339 / 0
1 2 3 ... 6 7 »