Наші студенти на практиці
Вітальня » 2013 » Липень » 25 » Наші студенти на практиці
Наші студенти на практиці
У редакції газети
8 липня для студентів-журналістів Ужгородського національного університету розпочалася практика в редакціях газет, радіомовлення й телебачення, де кожен має змогу закріпити свої теоретичні знання, застосуваввши їх у практичній роботі, виробити необхідні навички і, таким чином, підготувати себе до майбутньої трудової діяльності. Для когось це було вперше, а хтось уже скуштував цього хліба. Але в кожного залишаються незабутні враження, якими з нами діляться:

Лілія Білунка
Лілія Білунка (1 курс): «Я надзвичайно задоволена проходженням ознайомчої практики у редакції газети «Нове життя»:тут дружній коллектив, приємна та затишна атмосфера. На практиці я вперше, мені сподобалося працювати, виконувати завдання і спілкуватися з різними людьми. Здобула певний досвід. Я сумуватиму за днями, проведеними у редакції».

Вікторія Химишинець
Вікторія Химишинець (4 курс): «Практику я проходила на радіо Закарпаття FM. Це для мене новий вид діяльності. Нас добре зустріли. Під час роботи в студії ми готували новини, записували сюжети, бували на прямих ефірах. Дуже сподобався колектив радіо, вони добре поставилися до нас, давали корисні поради щодо підготовки матеріалу до ефіру».

Наталія Лутак
Наталія Лутак (3 курс): «Практику я проходжу вже втретє. Роботою нас не завантажують, у публікації підготовлених нами матеріалів не відмовляють, ставляться до нас з розумінням. Завжди надають необхідну допомогу. Я задоволена, з радістю погодилася б наступного року проходити практику в Іршавській районній газеті «Нове життя», але ж доведеться в аудіовізуальних засобах масової інформації».

Любов Михавків
Любов Михавків (3 курс): «Практику я проходжу у районній газеті «Вісті Калущини». Тут дуже привітний колектив, добре ставляться до мене, коли треба – допомагають. Часом буває трохи важко, через те, що не встигаєш виконувати різні доручення, але це загартовує».

Загалом враження від практики у студентів позитивні, бо саме тут вони можуть здійснити свої творчі наміри, реалізувати себе у фаховому плані.

Мирослава Зілинець,
студентка відділення журналістики