Вітальня » 2014 » Липень » 21 » Наша випускниця бакалаврату взяла участь у літній сесії Університету медіаграмотності
Перша правобіч – бакалавр журналістики УжНУ Оксана Ажнюк

Фундація «Суспільність» спільно з МГО «Інтерньюз-Україна» та ГО «Телекритика» провела дводенну літню сесію Університету медіаграмотності, яка відбулася в Києві в рамках проекту, підтриманого програмою «У-медіа».

Відзначили також 80-річчя з дня народження першого директора Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, професора Анатолія Захаровича Москаленка. З нагоди ювілею були вручені нагороди лауреатам премії фонду розвитку журналістики ім. А. Москаленка.

Учасники слухали лекції «Регіональні виміри «Університету медіаграмотності», лектор – Тарас Петрів, президент фундації «Суспільність»; «Шляхи подолання стереотипів сприйняття інформації в Україні», модератор – Костянтин Квурт, голова правління МГО Інтерньюз-Україна. Окремим блоком були практики з медіаграмотності, модераторами яких виступили Тарас Петрів, а також Олена Бондаренко, координатор проектів фундації «Суспільність».

Участь у літній сесії Університету медіаграмотності взяли 24 учасники: по одному представнику з кожної області України. Спеціально запрошеними гостями були співачка Марія Бурмака та перший президент України Леонід Кравчук. За чашкою кави можна було поговорити з колегами Анатолія Захаровича та поспілкуватися з відомими журналістами – теоретиками й практиками. У рамках проекту відбулася Ювілейна академія Анатолія Москаленка та круглий стіл на тему «Сучасні медіавиклики: від москаленківських постулатів до медіграмотності».

Закарпатську область у Києві представляла студентка відділення журналістики УжНУ Оксана Ажнюк: «Це чудова нагода подивитися на журналістику високого рівня, поспілкуватися зі справжніми професіоналами, надихнутися на створення чогось якісного і самому. Приємно, коли бачиш авторів книжок, за якими вчилася, сидиш із ними за одним столом, обговорюєш спірні проблеми. Звичайно, Інститут журналістики – це місце, де вчилися десятки відомих сучасних журналістів. То був неймовірний досвід. Дякую завідувачу кафедри журналістики УжНУ Юрію Бідзілі за запропоновану можливість відвідати цей захід».

Світлана Лапига

Категорія: Обмін досвідом | Переглядів: 399 | Додав: Зизич | Теги: Оксана Ажнюк | Рейтинг: 5.0/1