На відділенні журналістики визначили кращих есеїстів
Вітальня » 2018 » Березень » 31 » На відділенні журналістики визначили кращих есеїстів
На відділенні журналістики визначили кращих есеїстів

На відділенні журналістики відбувся VI конкурс студентських публіцистичних творів «Есе про все». Цьогоріч у фіналі свої роботи представили 14 студентів різних факультетів: філологічного, іноземної філології, історії та міжнародних відносин.

Розпочав захід, який тривав у форматі засідання прес-клубу молодого журналіста, ініціатор конкурсу – доцент кафедри журналістики, голова прес-клубу Володимир Тарасюк. Відтак студентів вітав завідувач кафедри журналістики професор Юрій Бідзіля. Він, зокрема, зауважив, що доброю традицією цих публіцистичних читань є участь у ньому студентів різних факультетів.

Після офіційного відкриття конкурсанти зачитували свої есе присутнім, переважно студентам, а також журі конкурсу. Кращих есеїстів визначали вже згадувані Юрій Бідзіля та Володимир Тарасюк, а також доцент кафедри журналістики Ганна Гецко; викладач кафедри журналістики Наталія Толочко; журналіст газети «Погляд» Мирослава Гараздій та запрошена гостя – кореспондентка видання «Унікум» і сайту телеканалу «ICTV» Евеліна Гурницька. Роботи оцінювали за майстерністю читання, розкриттям обраної тематики, актуальністю теми, мовностилістичними особливостями та заголовком.

Тетяна Боць

Аудиторія почула відверті сповіді есеїстів, роздуми про журналістику, труднощі навчання в університеті, проблеми сучасного світу, важливі речі у власному житті, а хтось навіть намагався порівнювати людське життя з сірником.

Галина Рейтій

Після тривалого обговорення журі оголосило результати. Перше місце посіла студентка другого курсу відділення журналістики Тетяна Боць із есе «Любов живе два роки, або Тернистий шлях студента-журналіста»; другою стала другокурсниця факультету історії та міжнародних відносин Галина Рейтій з роботою «Саморуйнація та самовдосконалення як дві сторони однієї сутності»; третє місце дісталося першокурсниці відділення журналістики Тетяні Лесюк із есеїстичним твором «Ефект, дефект чи ярлик суспільства». Переможців нагородили грамотами та книгами.

Тетяна Лесюк

Крім цього, журі визначило кращі есе в номінаціях: «Мотиваційне есе» – Аліна Мочан, «Відверта сповідь» – Галина Совбан, «Публіцистичний контраст» – Антоніна Чундак, «Подорожнє есе» – Галина Гичка, «Майстер полілогу» – Тетяна Гичка, «Публіцистичний спалах» – Яна Созанська, «Оригінальність задуму» – Тереза Богуняк, «Музична гама твору» – Марина Лавришинець, «Парадоксальність втілення» – Богдан Зілінець, «Лірична есеїстика» – Ольга Богославська, «Соціально активна позиція» – Анна Баняс. Усі конкурсанти були відзначені грамотами.

На завершення члени журі поділилися враженнями від студентських есе, вказали на недоліки, порадили, на що варто звертати увагу в есеїстиці та побажали студентам творчих успіхів і натхнення.

Вероніка Степанчак, Каріна Негря, студентки відділення журналістики УжНУ.
Фото Антоніни Зеленецької, студентки відділення журналістики УжНУ

ntvk id="m-iIQUqZpHU8">
Переглядів: 92 | Додав: Каралкіна | Рейтинг: 0.0/0

Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz