+380 (312) 64-32-46 kaf-journal@uzhnu.edu.ua
На відділенні – невідомі люди!
Вітальня » 2011 » Вересень » 10 » На відділенні – невідомі люди!
16:00
На відділенні – невідомі люди!
Першого вересня цього року у стінах відділення журналістики УжНУ з'явилися нові, зовсім невідомі нам люди - першокурсники. Разом їх 28 – 26 дівчаток та 2 хлопців. Хто вони такі? Чим живуть? Звідки прийшли на наше відділення? Про це студенти охоче повідали самі.

Виявляється, семеро з них пише поезії, п'ятеро займається музикою, двоє пробують себе у танцях. Решта сподівається, що головним їх захопленням стане журналістика.

Щодо регіональної структури першого курсу, то вона дуже строката. Як завжди переважають ужгородці: їх аж восьмеро; друге місце посідають мукачівці, яких ми налічили трьох; по двоє осіб з Великоберезнянського, Перечинського, Іршавського, Тячівського та Хустського районів, по одному неофіту з Рахівщини та Виноградіівщини; є один студент також зі Львівщини.

Сподіваємося, що вони витримають усі випробування першокурсників і гідно представлятимуть дружну родину "журналістів” як на факультеті, так і поза межами вже і їхньої альма-матер...

Наталія Варваринець, студентка відділення журналістики

Категорія: Презентації | Переглядів: 629 | Додав: Путрашик | Рейтинг: 3.0/3


Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz
Закрити вікно пошуку