На філологічному факультеті виростили Великоднє деревце
Вітальня » 2014 » Квітень » 22 » На філологічному факультеті виростили Великоднє деревце
На філологічному факультеті виростили Великоднє деревце
Хлопці зацікавлені не менше за дівчат

Студенти-філологи напередодні Великого свята створили великодній настрій і навчилися нових технік оформлення пасхальних яєць – влаштували майстер-клас. Майстрині генд-мейду, студентки відділення журналістики, освоювали разом із тими, хто бажав навчитися, майже народної творчості, техніки квілінгу, оформлення стрічками, шиття із фетру, викладання яєць бісером. Охочих виявилося чимало. Усі хотіли встигнути зробити великоднє яйце у кожної з майстринь.

Кожен був захоплений ідеєю з майстер-класом. Адже разом із тобою, так само десь і незграбно, робили свої великодні символи і декан факультету, і викладачі, старші студенти – що може ліпше об’єднати. На таких подіях і зростає факультетська родина.

Крістіна Гудак

«Я така щаслива, що нас сьогодні навчали писанкарства. Це та можливість, де можеш легко навчитися чогось нового і красивого. Своє яйце обов’язково повезу додому, аби ним похвалитися. Тепер я в цій справі вже майстер. Якщо загалом – то тут усе просто: ми об’єднуємося, відкриваємо в собі якусь схильність, хай навіть і до підбирання кольорів, а ще – створюємо одне одному свято!» – коментує студентка ІІІ курсу відділення журналістики Крістіна Гудак.

Окрім того, що студенти вчилися писанкарства, кожен із них за виготовлений виріб міг «Скуштувати народної мудрості!» – бубликів із прив’язаними до них побажаннями. Багато хто зізнавався, що пророцтво, яке випало, дуже символічне для них.

Наприкінці ж було оформлено філологічне великоднє деревце, де красувалися унікальні роботи наших студентів. Проте, аби відчути справжній настрій – Вам краще переглянути відео. У таких випадках – слова зайві.

Світлана Лапига

Відео Роберта Паппа

Категорія: До свята | Переглядів: 287 | Додав: Зизич | Рейтинг: 0.0/0

Воістину Воскрес!
Тішусь, що на нашому факультеті завжди є місце для такого. Приємно, що тут поділяють, стимулюють, надихають та цінують такі речі. Адже, нам так потрібно пам`ятати та нагадувати про своє рідне українське!!:)

Христос воскрес!
Налюбувалася матеріалом (спасибі Світланці та Роберту!), ще більше тішилася нашими студентами у Чистий четвер, коли на факультеті творилося справжнє таїнство: гарно вбрані дівчаті і хлопці (бо ж готувалися!) виготовляли писанки...
Велике спасибі нашим факультетським майстриням, які й самі красу творили, й інших навчали. Це Світлана Лапига, Оксана Ажнюк, Ярміла Гармасій, Ірина Можарович, Мирослава Турок. Може, кого не вгледіла - не сердіться, навпаки, допишіть.
Дівчата, ви великі молодці!!! Спасибі ВАМ!!! Справжні БЕРЕГИНІ!
Тільки завдяки нашим спільним зусиллям і бажанню можна щось змінити!
Міняймося, як каже наша Світланка, не чекаючи для цього понеділка :)))