+380 (312) 64-32-46 kaf-journal@uzhnu.edu.ua
На філологічному факультеті обрали голову НТСА
Вітальня » 2015 » Листопад » 25 » На філологічному факультеті обрали голову НТСА
18:49
На філологічному факультеті обрали голову НТСА

Однією з форм студентського самоврядування в УжНУ є Наукове товариство студентів та аспірантів. Мета діяльності НТСА – всебічне сприяння науково-дослідній, винахідницькій та іншій творчій діяльності студентів, аспірантів та молодих вчених. Головою товариства на філологічному, на початку 2013-2014 навчальних років, став аспірант кафедри української мови Дмитро Тодер.

Зараз він уже закінчив аспірантуру, тому 4 жовтня на факультеті відбулися перевибори голови Наукового товариства студентів та аспірантів.

 На початку зборів колишній керівник НТСА прозвітував про діяльність товариства за 2013-2015 роки.  За цей період студенти філологічного факультету взяли участь у загальноуніверситетській грі в брейн-ринг, першій Міжнародній науково-практичній конференції студентів та аспірантів на тему «Актуальні проблеми філології та журналістики», у підсумковій студентській науковій конференції на факультеті тощо. За підсумками наукових конференцій укладено два випуски збірника матеріалів «Студії з філології та журналістики». Крім того, студенти філологічного факультету брали активну участь у роботі дебатного клубу, виступали на семінарах, проводили засідання круглих столів університету. Після звіту молоді науковці запропонували трьох претендентів на посаду. Відтак, з промовами виступили студент 5-го курсу Олександр Староста, студентка-третьокурсниця Світлана Тодер та аспірантка Христина Ярема.

Кожен із них говорив про зміни, які необхідно внести в діяльність товариства. Зокрема, популяризація  роботи НТСА філологічного факультету через спільноту у «Фейсбуку», участь студентів у всеукраїнських наукових конференціях, проведення брейн-рингів на факультеті тощо.

Отже, головою НТСА філологічного факультету стала аспірантка кафедри української мови Христина Ярема. Її заступниками обрали Олександра Старосту та Світлану Тодер, а секретарем Іванну Когутич.

Марія Туряниця, студентка відділення журналістики


Категорія: Офіційно | Переглядів: 210 | Додав: Є_Зеленюк | Рейтинг: 0.0/0


Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz
Закрити вікно пошуку