На філологічному факультеті чекають новорічно-різдвяних свят!
Вітальня » 2013 » Грудень » 17 » На філологічному факультеті чекають новорічно-різдвяних свят!
На філологічному факультеті чекають новорічно-різдвяних свят!
Ялинка філологічного факультету
Вхід на 4-й поверх у головному корпусі нашого університету милує око велика святкова ялинка, яку активісти філфаку встановили разом із заступником декана з виховної роботи Оксаною Кузьмою.

Студенти також прикрасили вікна факультету сніжинками та написами з побажаннями веселих свят, а ще облаштували свій куточок відпочинку, тож новорічний настрій на філфаку забезпечено!

Цими днями на факультеті діє святкова пошта – всі охочі можуть написати листа своїм друзям, одногрупникам, викладачам і привітати їх з прийдешніми святами. А під час відзначення Дня Святого Миколая студактив факультету розноситиме привітання адресатам.

Ірина Левіна

Категорія: До свята | Переглядів: 323 | Додав: Путрашик | Рейтинг: 3.0/1