+380 (312) 64-32-46 kaf-journal@uzhnu.edu.ua
Музична Вівсянка
Вітальня » 2018 » Грудень » 5 » Музична Вівсянка
19:14
Музична Вівсянка

Знову радіо. Знову «Єден»! Надзвичайно різнобічна радіостанція, де можна почути програми на будь-який смак: спортивні, політичні, музичні, дитячі та ще багато інших. Мені випала нагода поспілкуватися зі своїми колегами, ведучими на радіо «Єден», Яриною Денисюк та Миколою Мага про їхню програму, зокрема про концепцію та історію створення.

Отже, «Музична Вівсянка». Як вона зародилася? Кілька років тому в Ужгороді з'явився один із перших онлайн-ЗМІ, спрямований на неформальну музику, андерграунд та DIY (do it yourself — роби це для себе). Їхня діяльність полягала в повідомленні місцевих новин, пов'язаних з незвичними для більшості людей стилями музики. Також були спонсорами і співорганізаторами локальних концертів. І ось майже рік тому з'явилась «Музична Вівсянка».

Микола Мага
Як зазначає Микола: «На радіо «Єден» нас запросив Олексій Уманський, тема програми мала бути на наш вибір. Оскільки Ярина Денисюк є головним редактором neformat.com.ua , то вона кожного тижня отримає велику кількість прес-релізів вітчизняних гуртів і в курсі свіжих музичних альбомів. Тому було вирішено присвятити програму ознайомленню слухачів «Єден» радіо з музичними новинками, які виходили за поточний тиждень». Тобто це щотижнева програма. До слова, виходить вона в ефір щосуботи о 14:00.

Вівсянка
Саме зі створенням «Музичної Вівсянки» змінилася й концепція інформаційного порталу «Вівсянка»: редакторів стали цікавити не тільки новини Ужгорода, а вже всієї України. Я особисто був на декількох ефірах: коли в ролі звукорежисера, коли в ролі ведучого, і з цікавістю спостерігав за тим, як мої колеги ведуть програму, котра схожа на мою також на радіо «Єден». Для тих, хто не знає, це передача «Enter the metal», теж спрямована на новини в музиці, але світу загалом.

А тепер повернемося до «Музичної Вівсянки». Вона триває годину, упродовж якої ви можете почути купу інформації щодо виходу релізів українських команд. Самі автори кажуть, що в них немає жодних стильових обмежень, але це стосується тільки радіо: «Стилістичних рамок ми собі не ставимо, у нас можна почути все — від якісної поп-музики до блек-металу та нойзу, орієнтуємося виключно на свій смак», — каже Микола. Так що в цій програмі можна почути не тільки метал. Ярина та Микола орієнтуються на ширшу аудиторію, прагнуть зацікавити якомога більше людей, розказати більше актуальних новинок.

Якщо вас бодай трішки зацікавила ця програма або ви небайдужі до неформальної музики, то вмикайте на своїх ґаджетах о 14:00 щосуботи радіо «Єден» та слухайте різноманіття новинок українських виконавців. Повірте, їх у нас дуже багато!

Петер Будай,

студент відділення журналістики.

Переглядів: 12 | Додав: olga97brailian | Рейтинг: 0.0/0


Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz
Закрити вікно пошуку