Міжнародний день театру в Ужгороді та УжНУ
Вітальня » 2014 » Березень » 28 » Міжнародний день театру в Ужгороді та УжНУ
Міжнародний день театру в Ужгороді та УжНУ

27 березня відзначається Міжнародний день театру. Закарпатський обласний український музично-драматичний театр на професійне свято потішить глядачів комедією Миколи Гоголя «Одруження» (режисер – Петро Авраменко). Початок – о 18.00.

А в Закарпатському обласному театрі ляльок «Бавка» о 17.00 відбудеться вже традиційний «капусник», де покажуть театралізовані гумористичні номери.

Ми вирішили дізнатися, чим живе театральна студія УжНУ, яка віднедавна почала працювати на філологічному факультеті університету. Акторка облмуздрамтеатру і керівник студії Оксана Карпович розповідає, що нині студійці працюють над технікою сценічної мови. Опановують м’язову, мовленнєву техніки та техніку дихання. Також виконують вправи з акторської майстерності, декламують вірші, скоромовки.

Оксана Карпович

Тривожні події в країні надихнули наших юних театралів на вечір громадянської лірики. Планують зробити його камерним. У супроводі гітари декламуватимуть поезію Тараса Шевченка і вірші сучасних авторів. Нині театральну студію відвідує близько п’ятнадцяти студентів. Оксана Карпович хотіла б розширити їхнє коло і сподівається, що після вечора громадянської лірики охочих побільшає.

Мирослава Вербищук, яка відвідує студію від самого початку, задоволена творчим процесом. Каже, що досвід сценічного мистецтва допоможе їй і в журналістській роботі. А найбільше запам’ятала співпрацю з київським режисером Сергієм Архипчуком.

Святкувати День театру наші юні мельпоменівці будуть у роботі. Також відвідають комедію «Одруження», де їхній керівник – Оксана Карпович – виконує головну роль.

Іванка Когутич

Категорія: Культура і мистецтво | Переглядів: 360 | Додав: Зизич | Рейтинг: 0.0/0