Наші кавеенять! Підтримаймо!
Вітальня » 2013 » Квітень » 13 » Наші кавеенять! Підтримаймо!
Наші кавеенять! Підтримаймо!
Закарпатська ліга КВН
16–19 квітня з 19 години у Падіюні відбуватимуться ігри третього туру Закарпатської ліги КВН. Чемпіонат складатиметься з трьох півфіналів, переможці яких потраплять до фіналу і однієї кубкової гри.

На сцені
1 гра (16 квітня) — «Сборная причуд Фрейда», «Вхід у змінному взутті» (гімназія), «Сборная Ч» (Черкасы-Чернобай), «Кино» (Мукачево);

2 гра (17 квітня) — «БезУмная Молодежь» (Мукачево), «Хватило не фантазии» (Мукачево), «Чем не люди» (ЗакДУ), «А шо?» (школа №7);

3 гра (18 квітня) — «220 на всех» (Житомир), «Шило на мыло» (ЗакДУ), «Марина Степановна», «KEVIN» (УТЕІ КНТЕУ);

Кубок (19 квітня) — «Медсестра Тамара» (медфак УжНУ), «Темна Конячка» (журналісти УжНУ), «Без мандата» (юрфак УжНУ), «Оркестр Миши Гоголя», «FiFa» (фізфак УжНУ), «Freddi Mercury (Queen)», «Спокойная атмосфера», «Нас никуда не взяли», «To Dublin» (економічний, географічний, «ІТФ»УжНУ, «Ми О-Шиблися».

Андрій Мошкола
Про цьогорічні змагання розповів один із учасників команди «To Dublin» Андрій Мошкола (студент економічного факультету):

«Закарпатській лізі КВН уже 16 років. Завдяки злагодженій роботі команди «Закарпатка» є однією з найкращих ліг КВНу в Україні. Наші команди дуже успішно виступають і в інших лігах, і перемагають, але вони, як правило, не грають в кубку. Але ми інтенсивно готуємося, обмінюємось ідеями, пробуємо розіграти людей і дивимось, смішно це чи ні. Якщо дивитися на конкурсний аспект гри, думаю, пройти у фінал у нас шансів мало, але ми не зациклюємось на цьому, хочемо самі отримати задоволення від гри, і принести його глядачу. І взагалі, ми як «одна сімейка».

Каріна Лайкун
В обласному Чемпіонаті КВН гратиме і жіноча команда «Темна Конячка», капітан якої Каріна Лайкун зауважила:
«Наша команда грає вже другий сезон у Закарпатській лізі КВН. Цього року ми поборемося у півфіналі Кубку за путівку у фінал. Основна наша мета – довести, що дівчата теж уміють жартувати, адже весь текст пишемо самостійно. Поки «Темна Конячка» – новачок ліги, але здобути омріяний кубок, звичайно, дуже хочеться! Головне – вірити у себе і свою команду!»

В списку аж 10 команд, значить, все буде дуже динамічно, напевно, 3 конкурси: фристайл, розминка, і в день гри скажуть тему імпровізу. Ціни на квитки такі самі, як і на чемпіонат, − 25 гривень, але можна взяти і наперед у команд-учасниць за 20 гривень.

Має бути круто! Приходьте, посміємося разом!

Мирослава Зілинець,
студентка відділення журналістики

Категорія: Конкурс | Переглядів: 482 | Додав: Шумицька | Рейтинг: 3.0/2

Дякуємо, Сашунь, за уточнення :)
Аналізуватимемо цю ситуацію завтра на практичному!
Редакція, що працюватиме на сайті цього тижня, очевидно, готуватиме матеріал про хід та результати ігор. Спрямую їх до Вас, якщо Ви не проти, аби знову не начудили:)  mail1 Добре? Бо ж хто цю вашу внутрішню кухню знає краще?!
А Вам особисто бажаю гарного й насиченого тижня! Знаю, як любите КВН!!! Хай ніщо Вас не розчаровує і не засмучує ! pa-pa ПОЗИТИВУ! СОНЦЯ! РАДОСТІ!

як прес-аташе Ліги blush зазначу: "У списку 10 команд..." - мовиться про Кубкову гру (півфінал Кубку ЗЛ). Зіграють справді 3 конкурси: фрістайл, розминку та імпровіз (імпровізаційний конкурс, тема якого буде оголошена командам за декілька годин до початку гри).
Ціни на квитки - 20 гривень. 25 - тільки після 18.00 у День гри =)
Команди ж Чемпіонату зіграють 4 конкурси + попередньо проводиться конкурс "вірусної реклами" (смішних рекламних роликів своєї команди та ігор третього туру).. І ми визначимо трьох фіналістів... Проте, це вже зовсім інша історія.. Кому цікаво - клікайте сюди і сюди, а ще сюди
"Чемпіонат складатиметься з трьох півфіналів, переможці яких потраплять до фіналу і однієї кубкової гри." - не зовсім так. Насправді, всі 4 гри туру - це півфінали. Перші три гри - 1\2 Фіналу Чемпіонату ЗЛ, а остання, четверта - Півфінал Кубку (де і змагатимуться, власне, наші студентки із "Темної конячки"). Переможці кожної із трьох ігор автоматично потрапляють у фінал Чемпіонату ("великий фінал ":wink: ), ті, хто заняв 2-4 місця матимуть змогу позмагатися за ще одну путівку до "великого фіналу" у грі за Літній Кубок ЗЛ... Решта - далі гратимуть у фіналі Кубку (де до них приєднаються ще декілька команд із півфіналу, обраних членами журі після гри 19 квітня yes3 )
Отак, "многабукаф", можливо, трошки плутано написала, але... =)) але це та тема, яку я можу обговорювати вічно! =)))))