Квартирне питання, або ж Яке помешкання студентові світить
Вітальня » 2011 » Серпень » 26 » Квартирне питання, або ж Яке помешкання студентові світить
Квартирне питання, або ж Яке помешкання студентові світить
З початком нового навчального року приходить і нова проблема – пошук житла. Cтудентам-ужгородцям цього не зрозуміти, а от «іноземцям» вона дошкуляє, і навіть дуже. Так склалося, що минулого року хороше помешкання щоразу від мене тікало якнайдалі, і тепер знову маю його шукати.

Для тих, хто зовсім не хоче в гуртожиток, є вихід – знайти квартиру. Здавалося б, взагалі нічого складного. Але, повірте, складно. Хоч ми і студенти, та все одно прагнемо хороших умов, «теплої» зими, зручного району. Та ось взамін за всі ці наші прагнення власники квартир теж чогось прагнуть. Грошей. Та й немалих, геть немалих.

До прикладу, якщо ви розраховуєте на суму 350-500 грн., то зможете пожити на ці гроші протягом місяця в квартирі з дуже "приємною" тітонькою. Так, на перший погляд доброю і приємною, але трохи згодом майже щодня чутимете усі її думки про життя, розміpковування, яка нікудишня сучасна молодь й усіляке інше такого ж штибу… Або ж зможете жити за ту саму суму без сторонніх бабусь, проте розділяти кімнату та, хоч і звучить це неоднозначно, ліжко з іншою людиною.

Коли ж батьки виділять вам більшу суму із сімейного бюджету на затишний куточок, скажімо, гривень 600-800, то вважайте, що шикуєте! Ви зможете знову ж таки розділяти одну, проте вже майже класу люкс, кімнату з сусідом або ж жити в окремих з ним кімнатах, до речі, також нормального стану. Ідеальним для гаманця вашої родини буде варіант 2-кімнатної квартири на трьох або ж чотирьох.

Якщо ж ви звикли жити за принципом «сам собі пан», а двоє ваших сусідів також мріють про такий статус, то потрібна вже 3-кімнатна квартира. Ви зможете її знайти приблизно за 1600-1800 грн, проте на комфорт та «ол інклюзів» навіть і не думайте розраховувати. Хороша трикімнатна квартира обійдеться вам десь у 300-400, проте вже не гривень, а прекрасних умовних одиничок. Наприклад, така, як на фото вище

І ще одне, насамкінець: ніколи не слід забувати про тих, хто за цими квартирами стоїть, – рієлторів та власників. З власного досвіду знаю, що "ґазди" бувають дуже непередбачуваними людьми. Доходило навіть до того, що наші речі опинялися у великій купі посеред коридору. Тому, дорогі студенти, будьте обережними при виборі житла!

Еліна Андрусь, студентка відділення журналістики УжНУ

Категорія: Проблема є | Переглядів: 507 | Додав: Шумицька | Теги: ціни за оренду житла в Ужгороді, Еліна Андрусь | Рейтинг: 5.0/3