+380 (312) 64-32-46 kaf-journal@uzhnu.edu.ua
Хроніка
Вітальня » Культура і мистецтво

«Безсмертний дотик до душі…»

Жінка-легенда вже за життя – Ліна Костенко – у понеділок, 19 березня, відзначала 82-ий День народження. З цієї нагоди у 16-ти областях України пройшли флеш-моби, під час яких студенти роздавали листівки з її віршами, а також організували книгу привітань (з ініціативи студентського профкому), яку до рук поетеси передадуть через її доньку – Оксану Пахльовську. Тож і журналісти з 2-ого курсу вирішили по-особливому відзначити цю дату.

Філфаківська родина приєдналася до святкування Шевченківських днів

Традиційно на початку березня наш факультет вшановує пам'ять Великого Українця. Пройшло 198 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка – пророка, фундатора української літератури, захисника нації та просто генія.

Випускник ужгородського філфаку Петро Мідянка став лауреатом Шевченківської премії

Комітет з присудження Національної премії України імені Тараса Шевченка у номінації «Поезія» зробив вибір на користь закарпатського поета, вчителя української мови та літератури з Широкого Лугу (Тячівський р-н), члена Національної спілки письменників України та Асоціації українських письменників Петра Миколайовича Мідянки. Саме АУП і висунула збірку «Луйтра в небо» (2010) на здобуття премії.

Торкаючись таємниці…

З надією знайти своє кохання дівчата-філологині збиралися не тільки ввечері напередодні Дня святого апостола Андрія Первозванного, і не тільки вдома. 13 грудня на філологічному факультеті УжНУ відбувся невеличкий фест «Доторкнись до таємниці. Ворожіння на Андрія», організований студентами 2-го курсу відділення журналістики.

Знов березень... Ізнов Коти...

24 березня у прес-клубі молодого журналіста «Медіа-перспективи» відбулася прес-конференція з Віком Ковреєм, одним із організаторів ужгородського фестивалю «Березневі коти». Мова йшла власне про захід, що з кожним роком набирає дедалі потужніших обертів та охоплює все більшу аудиторію.

« 1 2 3
Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz
Закрити вікно пошуку