Хроніка
Вітальня » Культура і мистецтво

Двоє із власного всесвіту

Ян Кратохвіл та Бара Кратохвілова – експериментальний дует «DVA»
В неділю, 21 квітня, в мистецький центр "Галерея Ілько" завітали цікаві гості з чеського містечка Пардубіце. Ян Кратохвіл та Бара Кратохвілова – експериментальний дует з простою назвою «DVA». Цей гурт дивував своєю неординарною простотою, щирістю та харизматичністю.

Карпатській Україні - 74

Андрій Ребрик, голова Закарпатського обласного осередку Пласту – НСОУ
Закарпаття святкує вже 74-у річницю Карпатської України. У рамках відзначення такої дати 20 лютого 2013 року Закарпатський обласний осередок Пласту – НСОУ безкоштовно передав до обласної бібліотеки 300 примірників дисків з фільмом «Срібна Земля. Хроніка Карпатської України 1919-1939» для подальшого розповсюдження в бібліотеки області.

Увімкніть світло!

Учасники театральної студії
Ще Сократ говорив: «У кожній людині є сонце. Тільки дайте йому світити». І, наче за покликом філософа, в нашому Ужгороді запалює серця шанувальників театру студія «Включите свет».

Добре там, де нас нема. А ми є всюди :)

Роман Ялч
7 лютого у кафе-музеї «Під замком» відбувся літературний вечір, котрий зібрав чимало охочих поділитися власними поетичними роздумами. Серед 12 учасників було і 3 студентів відділення журналістики: Ірина Левіна, Марічка Черничко та Роман Ялч. Отже, у стінах Снеку лунала поезія та проза, а ще присутніх розважав гурт «Точка кипіння».

«Наше діло дзвонити. А буде світанок чи ні – це вже його діло…»: на відділенні журналістики стартував тиждень українського кіно

На філологічному стартував тиждень українського кіно
Протягом п’яти днів (з 19 до 23 листопада) студенти третього курсу відділення журналістики під керівництвом викладачів кафедри журналістики Віталія Завадяка та Василя Шарканя представлятимуть на філологічному факультеті українські кінострічки. Розпочався кінопоказ із відомого вітчизняного фільму "Білий птах із чорною ознакою". Перед стартом трансляції студентки Світлана Лапига та Оксана Ажнюк анонсували глядачам запропонований фільм.

В області відзначено митців краю

Обласні очільники вручають нагороди
У вівторок, 27 березня, в облмуздрамтеатрі відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня театру. Атмосферу справжнього свята додала розгорнута у фойє театру виставка робіт лауреатів обласних премій у галузі літератури і мистецтва. Вшанувати винуватців торжества завітали чисельна плеяда творчих особистостей, інтелігенції, вдячних шанувальників прекрасного.

Американці по-українськи

У нас у гостях – джазовий гурт зі штату Орегано
26 березня у стінах економічного факультету відбувся міні-концерт джазового гурту зі штату Орегано (США). Одинадцятеро молодих людей у справжніх американських джинсах, простеньких чорних кофтинках та красиво пов’язаних червоних шарфах дивували майстерністю джазового виконання. Це були студенти тамтешнього коледжу, які дають на рік по 50-70 концертів. Креативним керівником, як його називають самі учасники гурту, є Джейсон Гілт. Приємний чоловік, що майже завжди відбивав ритм музики, навіть тоді, коли вона не звучала.

«Безсмертний дотик до душі…»

Жінка-легенда вже за життя – Ліна Костенко – у понеділок, 19 березня, відзначала 82-ий День народження. З цієї нагоди у 16-ти областях України пройшли флеш-моби, під час яких студенти роздавали листівки з її віршами, а також організували книгу привітань (з ініціативи студентського профкому), яку до рук поетеси передадуть через її доньку – Оксану Пахльовську. Тож і журналісти з 2-ого курсу вирішили по-особливому відзначити цю дату.
« 1 2 3 »