Хроніка
Вітальня » Культура і мистецтво

Наша студентка-журналістка представила колегам моновиставу

Наталія Сентимрей
На відділення журналістики Ужгородського університету щороку вступають талановиті студенти. Як доказ цього – наша нинішня першокурсниця Наталія Сентимрей.

Василь Ґабор : «У цьому світі можна щось зробити, якщо ти трохи божевільний...»

На філологічному факультеті продовжують проводити зустрічі з письменниками. Нещодавно у гості до філфаку завітав український письменник Василь Ґабор
26.05.2016 / Третяк / 217 / 0

Філфак «вишив» на БАМі восьмикутну зірку – камертон життя для українців

Філологічний факультет УжНУ другий рік поспіль третього тижня травня приходить у вишиванках
20.05.2016 / Третяк / 255 / 0

Як «Крапля таланту» студентів–журналістів перетворилася в море творчості!

«Крапля таланту» — саме таку назву мав творчий вечір, який влаштували нещодавно другокурсники. Зорганізували колектив магістранти відділення разом із деканом філологічного факультету Галиною Шумицькою. Їм і належить ідея заходу в рамках навчальної дисципліни «Моніторинг і діагностика навчального процесу».

Міжнародний день театру в Ужгороді та УжНУ

27 березня відзначається Міжнародний день театру. Закарпатський обласний український музично-драматичний театр на професійне свято потішить глядачів комедією Миколи Гоголя «Одруження» (режисер – Петро Авраменко). Початок – о 18.00.
28.03.2014 / Зизич / 374 / 0

Представники УжНУ вшанували Берегиню української пісні

Програма конференції
У Полтаві пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Творчість Раїси Кириченко в культурному просторі України на покордонні ХХ – ХХІ століть (до 70-ліття від дня народження Берегині української пісні)» У ній взяв участь взяв участь і доцент кафедри журналістики Ужгородського національного університету Володимир Тарасюк.

Знаймо наших

Команда "А ШО?"
КВН допомагає відкрити таланти і здібності творчих людей. Ужгородська команда «А Шо?», заснована 2010 року, наразі ще не дуже відома в краї, але має амбіції і думає про перспективу. Складається з п’яти веселих та винахідливих дівчат: Олександри Балог, Ольги Півкач, Оксани Петах, Тетяни Хоми та Андріани Якубик, яка і є організатором команди.

Знову «загорілися»!

Театральна студія "Включи свет"
Уже вкотре новою виставою тішить ужгородців театральна студія «Включи свет». "Спасательная операция" - саме таку назву має вистава, яка відбулася 25 квітня у приміщенні, де група акторів презентують свої творіння. На вигляд воно нічим не відрізняється від житлового будинку з маленьким кафе на першому поверсі. Та тільки піднявшись угору, можна потрапити у новий світ.
1 2 3 »