Кубок Закарпатсьої ліги КВН прикрашає «4 поверх»
Вітальня » 2018 » Листопад » 11 » Кубок Закарпатсьої ліги КВН прикрашає «4 поверх»
Кубок Закарпатсьої ліги КВН прикрашає «4 поверх»

ПАДІЮН приймав фінал Кубка 2018 Закарпатської ліги КВН. У грі, яка завершила 21 гумористичний сезон ліги, брала участь і команда, котра відстоювала честь філологічного факультету — «4 поверх».

"4 поверх"
До її складу входять студенти відділення журналістики — третьокурсник Павло Компанієць (спеціальність «Реклама та зв'язки з громадськістю») і четвертокурсниця Марія Шелельо (опановує журналістику).

Вони змагалися з командами «Narcis» (Хуст), «Наомі Кемпбелл» і «Турбозефір» (Ужгород), «Десь там» (географічний факультет УжНУ), «Ва–банк» (економічний факультет УжНУ).

Команди
Щоб стати володарями кубка, учасникам потрібно було показати здібності в трьох конкурсах: представленні команди, розминці (члени журі ставили питання гумористам, а вони за 30 секунд імпровізували смішну відповідь) і фристайлі (конкурсі мініатюр). Бали за окремий виступ судді не оголошували, а лише наприкінці кожен представник журі віддавав один бал команді, яка, на його думку, виявилася найкращою.

Зал «Падіюну» був повним: поціновувачі гумору прийшли отримати дозу сміху та хорошого настрою. Команди вийшли на сцену — і відразу почалося шоу. Кожен жарт учасників був оцінений сміхом та бурхливими оплесками.

Глядачі
Після завершення виступів команд, до слова запросили директора Закарпатської ліги КВН Сергія Денисенка. І як завжди, щоб тримати інтригу та випробувати нерви вболівальників, нагородження почалося з таких номінацій: відкриття сезону — «Свідки Геродота», кращий капітан — Іван Бонь (команда «Дробовик бітбоксер»), за вагомий особистий внесок у розвиток КВН — Володимир Кірсанов («Турбозефір»), краща акторка – Рената Шеверя («Наомі Кемпбелл») та кращий актор — Павло Комапнієць («4 поверх»).

Переможці отримали 4 із 7 можливих балів. У своїй першій грі, адже це їхній дебютний сезон, вони вже показали вищий пілотаж. У фіналі Кубку Закарпатської ліги КВН заслужено переміг дует Марії Шелельо та Павла Компанійця «4 поверх» філологічного факультету.

«У команді така традиція: усе робити в останній день. До того ж один учасник відмовився виступати, тому було дещо складно. Але це нас не зламало, ми взяли все під контроль, ходили до редакторів на перевірку, нам радили, як удосконалити сценарій. Ми не очікували на перше місце, бо знали про потенціал інших команд. Тож смак перемоги був іще солодшим», — поділилася Марія Шелельо.

Переможці
Її колега Павло Компанієць зазначив: «Ми не вважали себе фаворитами, тому емоції під час оголошення результатів не передати словами, а момент тріумфу — просто незабутній. Перемогу ми вибороли в напруженій та справедливій боротьбі. Це ще один поштовх до руху вперед, адже зупинятися на досягнутому не будемо. Наступного сезону з новими силами, можливо, і з новими обличчями в команді розважатимемо народ своїми жартами». Отже, 21-й сезон Закарпатської ліги КВН завершився на філологічній ноті. Команда «4 поверх» поповнила рідну скарбничку кубком, який буде згадкою про те, що філологи знають не лише правильно писати та говорити, а й уміло жартувати.

Богдан Зілінець, студент відділення журналістики.

Фото з офіційної сторінкиЗакарпатської ліги КВН у "Фейсбуку".

Переглядів: 15 | Додав: olga97brailian | Рейтинг: 0.0/0

Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz