Хроніка
Вітальня » Конкурс

Сьогодні наша Юля Дуб змагатиметься за звання "Кращий студент Закарпаття"!

Юлія Дуб - учасник конкурсної програми "Кращий студент Закарпаття"
Із нагоди Міжнародного дня студента Всеукраїнська молодіжна організація «Студентська республіка» спільно зі Студентською радою Закарпатської області при Управлінні освіти і науки Закарпатської ОДА проводить Конкурсну програму «Кращий студент Закарпаття». Прийти на кастинг мали змогу всі охочі й зацікавлені студенти, які вірять у себе і хочуть реалізувати себе в житті. Після відбору залишилися найкращі, серед яких і наша Юлія Дуб – студентка четвертого курсу відділення журналістики.

Вам саме до нас!... На конкурс «Есе про все»

Учасники цьогорічного конкурсу «Есе про все»
10 квітня у прес-клубі молодого журналіста «Медіаперспективи» відбувся конкурс під назвою «Есе про все». Всі охочі мали змогу презентувати свої творіння або ж просто прийти й послухати написані колегами-студентами есе.

«Хто керує світом? – Дівчата!»

Саме таким треком Бейонсі розпочалося дефілювання претенденток на корону Міс філологічного факультету ’2011. Обирали першу красуню філфаку цього вівторка, 6 грудня, у рамках святкування Дня першокурсника.
06.12.2011 / Шумицька / 1045 / 0

Кращий студент-2011

Цьогоріч у конкурсі, що вже втретє проводився в Ужгороді, взяли участь 8 осіб, серед яких дві студентки нашого, філологічного, факультету: Марійка Бовдрич (словацьке відділення) та Марічка Черничко (відділення журналістики).

«Есеїли» про все

17 травня у прес-клубі молодого журналіста відбувся конкурс «Есе про все», ініційований доцентом кафедри журналістики Володимиром Тарасюком. Незважаючи на те, що змагання есеїстів-початківців відбувалися вперше і охочих показати себе набралося не так уже й багато, сам захід справив позитивне враження як на конкурсантів, так і на слухачів та членів журі.
« 1 2