Хроніка
Вітальня » Конкурс

Студентка відділення журналістики стала найкращою у форумі «Праволюдяність: mediafest»

Як показують соцопитування, близько 40% українців особисто стикалися з різного роду дискримінацією. Сумна статистика потребує адекватних заходів, зокрема й через засоби масової комунікації. Тож наприкінці серпня у Києві до 70-річчя Декларації про права людини та 20-річчя Української національної інституції з прав людини впродовж трьох днів тривав спеціальний форум «Праволюдяність: mediafest», під час якого експерти навчали майбутніх медійних працівників привертати увагу до проблем упосліджених. На захід приїхало близько 70 студентів і студенток з усієї України.

Студентка-рекламістка з відділення журналістики УжНУ перемогла на Всеукраїнській олімпіаді у Дніпрі

Катерина Кузьміна, Ольга Богославська, Аліна Кирилова та Ольга Брайлян
6 квітня у Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара відбулася Всеукраїнська олімпіада зі спеціальностей «Журналістика» і «Реклама та зв’язки з громадськістю».

Наукові роботи МАНівці захищали й на відділенні журналістики філологічного факультету

Під час захисту
Семеро юних науковців й, очевидно, майбутніх журналістів представили викладачам кафедри журналістики свої наукові напрацювання.

На відділенні журналістики визначали кращих есеїстів

Конкурс «Есе про все» виграла другокурсниця Лілія Білунка, розмірковуючи про «Життя після завтра»
По-філософськи осмислювали злободенні питання студенти відділення журналістики УжНУ під час творчого конкурсу «Есе про все». Серед умов – не тільки написати твір, а й уміти виголосити його перед аудиторією, продемонструвавши при цьому ораторські вміння.
17.05.2014 / Зизич / 462 / 0

І руки пітніли, і голос дрижав... А творча думка працювала

Переможниця конкурсу «Есе про все ’2013» Ольга Брайляк
16 травня у прес-клубі «Медіаперспективи» відбувся конкурс «Есе про все». Пролунало багато серйозних слів, порушувалися філософські питання про буденність, вічність, про наболіле… Студенти змогли показати себе з іншого боку, поділитися роздумами та переживаннями, постати перед колегами і викладачами у незвичному образі, наважилися зняти з себе маски і вилити душу.

Сміх та й годі!

Закарпатська ліга КВН
Що не кажіть, а квітень – найвеселіший місяць. В Ужгороді на 30 календарних днів припадає щонайменше 5 днів сміху. Перший – це, звичайно, 1-е квітня, а от другий, третій, четвертий та п’ятий нам дарує Закарпатська ліга КВН: з 16 по 19 квітня КВН-ники продовжували всім охочим життя запальними жартами, смішними костюмами та несамовитим артистизмом.

Дякуємо за чудові результати!

Анна Малахова нагороджена грамотою за авторську оригінальність
Уже традиційно щовесни наші студенти їдуть на Всеукраїнську студентську олімпіаду з журналістики та реклами. Цього року честь відділення журналістики УжНУ захищали другокурсниця Анна Малахова та студентка 4 курсу Катя Брижань. Супроводжував учасниць доцент кафедри журналістики Володимир Юрійович Тарасюк. Вони щойно повернулися з купою вражень та емоцій. Та про все за порядком…

Наші кавеенять! Підтримаймо!

Наші кавеенять!
16–19 квітня з 19 години у Падіюні відбуватимуться ігри третього туру Закарпатської ліги КВН. Чемпіонат складатиметься з трьох півфіналів, переможці яких потраплять до фіналу і однієї кубкової гри.

1 2 »
Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz