Хроніка
Вітальня » Компетентно

На відділенні журналістики засідала комісія з журналістської етики

Про медіаетику, дотримання журналістських стандартів в умовах конфлікту говорили у прес-клубі молодого журналіста «Медіаперспективи» 28 квітня. Засідання було нетиповим не лише з огляду на значущість проблеми, а й тому, що на відділення завітав голова Комісії з журналістської етики, голова ГО «Громадське радіо», телеведучий, медіаексперт, давній друг кафедри журналістики Андрій Куликов.
28.04.2017 / UzhMedia / 40 / 0

Студенти-першокурсники побували на зустрічі з головою Держкомтелерадіо

Студенти відділення журналістики побували на зустрічі з Олегом Наливайком
Напевне, найкраще, що можна придумати, для студентів першого курсу журналістики на початку навчання – це спілкування з відомою людиною. Особливо, якщо звільняють із пар:), а співрозмовник – авторитетна й надзвичайно фахова людина.

Вступна кампанія: документи ― на філфак УжНУ!

Ваня Граб, черговий приймальної комісії
Сьогодні закінчився 8 день прийому документів у навчальних закладах України. Освіта.ua  інформує, що у вступній кампанії взяли участь уже 150 тисяч осіб. Більшість заяв подають у паперовому вигляді. Також користуються системою «Електронний вступ». Яка ж ситуація на філфаку?

Медіаправо треба знати

Тренери Юка Гаврилова та Ігор Ворон про українське медіаправо
27 вересня студенти 3-го курсу відділення журналістики стали учасниками тренінгу, присвяченого дуже актуальній проблемі: порушення прав журналістів під час виборів в Україні. Модераторами виступили Юка Гаврилова, тренер із сучасних інформаційних технологій,  та Ігор Ворон,  голова юридичного бюро «Незалежної медіапрофспілки України», медіаюрист.

Профорієнтаційна робота кафедри журналістики УжНУ триває і влітку!

Доцент кафедри журналістики Володимир Тарасюк працював членом журі Малої академії літератури і журналістики в номінації «Журналістика» на фестивалі «Рекітське сузір’я-2012» та дав майстер-клас для його учасників. Пропонуємо до вашої уваги інтерв’ю з ним.

Українські медіа навиворіт, або Про особисту «свободу слова» журналіста Андрія Куликова

Андрій Куликов віддає перевагу традиційним засобам масової інформації, себто газетам, радіо і ТБ. Заперечує тезу про те, що журналістика є «четвертою владою», бо існувати поряд з законодавчою, виконавчою, судовою владою та діяти окремо від них не може. Переконаний, що сьогодні в Україні надлишок засобів масової інформації: їхня кількість не відповідає темпам економічного розвитку держави. Зовні стриманий, каже, що насправді ми просто не знаємо, що нуртує у нього всередині…

Редактор, медіаексперт, ведучий політичного ток-шоу «Свобода слова» на телеканалі ICTV, він упродовж двох днів (26-27 жовтня) спілкувався зі студентами та викладачами відділення журналістики. За час його перебування в стінах УжНУ студенти ніби побачили радіо- та тележурналістику навиворіт, дізналися, яким насправді є медійний простір України.

Обіцяний тренінг з Отаром Довженком відбувся!

У понеділок, 11 липня, в Ужгородському прес-клубі пройшов перший тренінг у рамках проекту "Проведення навчально-практичного курсу з новітніх медіа в Закарпатській області" на тему "Конвергентна журналістика: нові потреби аудиторії, нові канали комунікацій; роль та функції нових медіа". Тренером виступив Отар Довженко – відомий журналіст, блогер, медіааналітик, учасниками – 14 журналістів з різних засобів масової інформації Закарпаття, серед яких і троє студентів відділення журналістики УжНУ.