Хроніка
Вітальня » Книжкова полиця

Науковці УжНУ долучилися до створення «Закарпатської Франкіани»

Іванка Когутич
У Всеукраїнський день бібліотек обласна книгозбірня презентувала збірник наукових статей, есе, художніх творів, бібліографічних джерел «Закарпатська Франкіана», приурочений до 160-річчя від дня народження Каменяра. Серед авторів видання є й науковці та випускники Ужгородського університету, більшість із яких були присутні на заході.

Катерина Бабкіна представила новостворену книгу і ужгородським поціновувачам

У рамках проекту «Мережа», який у нашому місті координується магістранткою філфаку та журналісткою Медіацентру УжНУ Іванкою Когутич, у Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Потушняка, відбулася презентація книги Катерини Бабкіної «Щасливі голі люди».

Гайда до бібліотеки!

Тут багато людської мудрості
19 вересня 2013 року в науковій бібліотеці Ужгородського національного університету відбулися бібліотечно-бібліографічні заняття, котрі щороку проводяться для всіх студентів-першокурсників.

Продовження «Книга-фесту-2013»

Книга-фест-2013
Виставка-ярмарок «Книга-фест-2013» розпочалася 22 травня відкриттям меморіальних дощок Федору Потушняку та Петру Скунцю. А продовжилась наступного дня книготоргівлею в галереї «Ужгород». На стендах та столах можна знайти різноманітну літературу. Книги продають, а самі автори книг роздають автографи та спілкуються з читачами.

Закарпаття – Земля з іменем

Книга І. М. Сенька «Від часів Лаборця до сьогодення»
Михайло Лучкай, Олександр Духнович, Анатолій Кралицький, Авґустин Волошин, Василь Ґренджа-Донський, князі Лаборець та Корятович – це люди, які віддавали нашому краю всі свої сили: сприяли розгортанню національно-визвольних змагань на Закарпатті, писали наукові й художні твори, відкривали школи, розвивали пресу... Про них і про інших «будителів» краю кандидат філологічних наук, завідувач кафедри російської літератури Іван Михайлович Сенько написав книгу.

Відділення журналістики починає семестр з наукових здобутків: як викладачів…

Наукові здобутки кафедри
Cogito, ergo sum (Я мислю, отже, існую). Саме ці слова Рене Декарта стали епіграфом до науково-популярного видання «Гостримо перо. Основи журналістикознавчих розвідок», авторами якого є доценти кафедри журналістики Галина Шаповалова та Ярослава Шебештян. Книга днями побачила світ у видавництві «Карпати» за сприяння управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Закарпатської облдержадміністрації у рамках програми, що передбачає підтримку видання творів закарпатських авторів.

…так і студентів

Наукові здобутки п’ятикурсників
Студенти-магістранти відділення журналістики вже третій рік поспіль видають збірник студентських наукових праць, апробованих під час щорічного наукового семінару, ініціатором проведення якого традиційно виступає доцент кафедри журналістики Ярослава Шебештян.