Хроніка
Вітальня » Хобі

Журналістику з волейболом поєднує першокурсниця Сніжана Головко

Період навчання в університеті є одним з найбільш сприятливих для розвитку власних здібностей, особливо, якщо маєш хобі ще зі шкільних років. Про це, як ніхто інший, знає студентка 1 курсу відділення журналістики Сніжана Головко. Дівчина ще зі шкільних років займається волейболом, а сьогодні є частиною університетської команди. Тож як вона поєднує цей вид спорту зі здобуттям журналістського фаху – читайте в інтерв’ю зі Сніжаною.

Як поєднувати роботу і навчання, знають студенти-журналісти

Брак коштів – вічна студентська проблема. Багато хто скептично ставиться до роботи під час навчання, вважаючи, що така діяльність негативно впливатиме на успішність молодих і завзятих працівників. Проте ті, хто навчається на відділенні журналістики, розповіли про способи заробітку під час навчального процесу без шкоди рейтинговим балам.

Першокурсники-журналісти: які вони?

1-й курс відділення журналістики
Ні для кого не секрет, що студенти відділення журналістики – творчі особистості, які розвиваються в різних напрямках: дехто пише вірші, займається танцями, спортом, музикою. Цьогорічні першокурсники не виняток: як і свої попередники, вони багаті на різні таланти.

Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz