Як студенти-журналісти пізнавали таємниці дихання
Вітальня » 2018 » Березень » 26 » Як студенти-журналісти пізнавали таємниці дихання
Як студенти-журналісти пізнавали таємниці дихання

Днями група журналістів третього курсу провела пару з дисципліни «Мова ЗМІ» у форматі вправляння з йоги. Організувала нетрадиційну форму практичного заняття декан факультету, доцент кафедри журналістики Галина Шумицька. Студенти навчалися основ правильного дихання у центрі творчого розвитку «Зефірчик» під керівництвом тренера Світлани Черняхової.

Під час заходу юні журналісти повторювали за тренером кілька елементарних вправ з дихання. Відтак пробували зайняти різні пози, зокрема позу тибетських чаш. Давалося нелегко, але було цікаво. Виконуючи вправи, багато хто відчував легкість, своєрідне очищення від негативу.

Заняття тривало півтори години й дуже сподобалося студентам, адже дозволило трохи перемкнутися з нелегкого процесу навчання в аудиторіях. Кожен взяв для себе чимало корисної інформації: як завдяки диханню заспокоїти тіло, як наповнити його життєвою енергією.

Після такої незвичної пари дехто зі студентів замислився, чи не варто зайнятися йогою серйозніше, адже вона дозволяє розслабити тіло й наблизитися до гармонії.

Ольга Гонак, Марія Шелельо,
студентки відділення журналістики УжНУ

ntvk id="m-iIQUqZpHU8">
Категорія: Теорія і практика | Переглядів: 68 | Додав: Каралкіна | Рейтинг: 0.0/0