+380 (312) 64-32-46 kaf-journal@uzhnu.edu.ua
Ірися Ликович розповідала студентам-журналістам свою «Тірольську історію»
Вітальня » 2011 » Вересень » 21 » Ірися Ликович розповідала студентам-журналістам свою «Тірольську історію»
21:58
Ірися Ликович розповідала студентам-журналістам свою «Тірольську історію»
20 вересня у прес-клубі молодого журналіста «Медіаперспективи» відбулася презентація книжки Ірисі Ликович «Татцельвурм. Тірольська історія».

 Молода письменниця на днях повернулася з Львівського форуму видавців, де вперше і презентувала свою «нову історію» читачам.

Студентам відділення журналістики Ірися Ликович розповіла про історію написання роману, пов’язану з її проживанням у австрійському містечку Тіроль (через що друга назва роману – Тірольська історія). Основний сюжет книжки полягає у висвітленні життя дитини, яку виховали тварини. Письменниця зазначає, що у своїй книжці хотіла зачепити проблему виховання дітей та впливу періоду дитинства на формування особистості.

Варто зазначити, що презентований роман є третьою книгою молодої авторки, але сама Ірися каже: „Мені здається, що в цьому романі є більше мене, ніж у всіх інших попередніх моїх творах". Пояснює це тим, що на сторінках виклала десь своє власне обурення та свої внутрішні переживання.

Розповіла Ірися Ликович і про плани на майбутнє, а це - новий роман про історію життя австрійської дівчини. Також зазначила, що обов’язково привезе його з Австрії ужгородським читачам.


Олександра Терембець, студентка відділення журналістики

Категорія: Презентації | Переглядів: 534 | Додав: Шумицька | Теги: Ірися Ликович, «Татцельвурм. Тірольська історія», Олександра Терембець | Рейтинг: 2.0/1


Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz
Закрити вікно пошуку